Тотнъм постигна трета поредна победа от началото на сезона във Висшата лига.

"Шпорите" на Нуно Еспирито Санто за трети пореден път постигнаха успех с минималното 1:0 - този път при домакинството си на новака Уотфорд.

Така те прибвиха към победите си с по 1:0 над шампиона Манчестър Сити, както и над Уулвърхямптън.

В герой за шпорите отново се превърна кореецът Хюн-Мин Сон, който реализира попадение в 43-ата минута. Той изпълни пряк свободен удар от малък ъгъл, който бе нещо средно между изстрел и центриране, и вратарят не успя да реагира.

С успеха си лондончани събраха пълен актив от девет точки и със сигурност повеждат класирането след третия кръг.

За Уотфорд поражението е второ и тимът остава 12-и с три точки.

В друг мач от кръга Бърнли и Лийдс завършиха наравно 1:1 на "Търф Моор". Крис Ууд откри за домакините в 62-ата минута, но късно в 87-ата Патрик Бамфорд възстанови равенството.