ЦСКА спечели първата си предсезонна контрола на австрийска земя.

"Червените" победиха чешкия Прибрам с 3:0, който през миналия сезон завърши на 14-а позиция в местния елит и изпадна.

Родният гранд тотално надигра противника, а резултатът можеше да е още по-категоричен, но на три пъти гредите спираха нападателите на родния тим.

Първият гол падна след само 11 минути игра, когато Рафаел Енрике с шпагат върна топката към Али СОу, а гамбийският нападател вкара с мощен шут.

Резултатът бе удвоен в края на първата част, когато Рафаел Енрике бе изведен по чудесен начин, преодоля вратаря и вкара.

Крайният резултат бе оформен десет минути преди края с гол на новото попълнение Диего Фабрини.

Друго от новите попълнения - Тони Уот, на два пъти уцели гредата, а Тиаго го направи веднъж.