ЦСКА завърши наравно 1:1 в контрола срещу втородивизионния тим на Спортист (Своге).

В двубоя, който се проведе на "Градския стадион" в Своге, шанс за игра получиха огромна част от "червените" играчи, които по-рядко записват минути в официалните мачове.

Все пак в игра видяхме и всички основни състезатели, които не са повикани в националните си отбори, като те играха най-вече във втората половина на второто полувреме.

Срещата бе белязана от две красиви попадение, като и двете паднаха през втората част.

Първо вкара тима на Спортист, който заема четвърто място в класирането на Втора лига.

Гол вкара Павлин Чиликов, който очевидно е наследил най-силното качество на своя баща Георги - играта с глава.

В 63-ата минута снажният централен бранител се хвърли на плонж при центриране от фаул и атрактивно отбеляза за 1:0 в полза на Спортист.

ЦСКА обаче се нуждаеше от по-малко от 10 минути да изравни, като го стори чрез Маурисио Гарсес.

Намиращият се в отлична форма играч се възползва от недобро изчистване на бранител и от воле се разписа за 1:1, което се оказа и крайният резултат в тази контрола.