ЦСКА завърши лагера в Марбея, без да отбележи нито един гол, след като в последната си контрола на испанска земя отстъпи на чешкия Яблонец с 0:2.

ЦСКА изигра посредствено първо полувреме, като не създаде нищо интересно в офанзивен план, въпреки че в състава като титуляр започна новото попълнение Стефано Белтраме, както и голмайсторът Али Соу, който пропусна мача с Виктория вчера заради лични дела.

Чехите поведоха с попадение в 6-а минута, когато Войчек Кубиста реализира с глава след центриране от корнер.

Яблонец вкара втори гол в 35-а минута, когато грешка в защитата на ЦСКА позволи на Владимир Йовович буквално да влезе с топката във вратата.

"Червените" започнаха по-активно след почивката и организираха първата си сериозна атака в 49-а минута. Белтраме проби в наказателното поле, но не успя да намери добре Али Соу, който чакаше на стрелкова позиция пред вратата. Малко по-късно Евандро можеше да вкара, но стреля неточно.

До края ЦСКА владееше повече топката и атакуваше, но така и не успя да стигне до гол.

Така "червените" приключиха лагера в Марбея с четири загуби и едно равенство след поражения от Нюрнберг (0:5) , Шонан (0:1), Виктория Пилзен (0:3), Яблонец (0:2) и реми с Чонбук (0:0).

Съставът на ЦСКА срещу Яблонец: Густаво Бусато, Петър Занев (75-Пламен Гълъбов), Брадли Мазику, Божидар Чорбаджийски, Жанио Бикел, Рубен Пинто (87-Жеферсон), Стефано Белтраме (64-Тиаго), Едвин Джеси (72-Енрике), Валентин Антов, Евандро, Али Соу.