ЦСКА продължава с неубедителното си представяне под ръководството на Алън Пардю и сервира ново разочарование за феновете си.

На стадион "Българска армия" домакините отново не успяха да вкарат гол, завършвайки само 0:0 с "Ботев" (Пловдив).

Мачът премина в сянката на протестите от феновете извън стадиона, а на трибуните влязоха едва около 300 човека.

В тягостната атмосфера ЦСКА не успя да стигне до гол, въпреки че уцели две греди.

Още в третата минута Георги Йомов, който преди дни се забърка в скандал със стрелба на бензиностанция, нацели гредата от десетина метра.

Изстрел в гредата имаше и в 60-ата минута, когатоГреъм Кери центрира и Маурисио Гарсес с глава насочи топката към вратата, но и той не успя да се разпише за ЦСКА.

Липсата на късмет застигна и Ботев, след като Току стреля в гредата в 86-ата минута.

В заключителните минути двубоят се изнерви, като съдията показа жълти картони дори на треньорите Алън Пардю и Азрудин Валентич.

Така двубоят завърши без голове, като по-доволни могат да са гостите.

С точката те са недостижими на четвъртото място, даващо им право на участие в евробараж.

ЦСКА пък вече си бе осигурил второто място в класирането и доиграва сезона, като единственият оставащ мач е срещу "Черно море".

След края на мача с "Ботев" пък от ЦСКА обявиха, че никой от клуба няма да дава интервюта, включително треньора Пардю.