ЦСКА представи отбора за пролетния дял от първенството, побеждавайки втородивизионния Струмска слава с 2:0.

Това бе и генерална репетиция на отбора за дербито срещу Левски след седмица.

Победата бе първа за "червените" от шест мача насам, след като отборът дори не успя да отбележи гол по време на лагера си в Испания.

На стадион "Българска армия" обаче отборът се отпуши, а първото попадение вкара и новото италианско попълнение Стефано Белтраме.

В самия край на първата част той остана непокрит в наказателното поле, а с щастлив рикошет топката стигна до него и италианецът се разписа.

Той остави приятни впечатления на "червените" фенове с изявите си през целия мач.

С няколко сериозни пропуска обаче се отчете нападателят Али Соу, шансове изпусна и Ахмед Ахмедов, който пристигна от тима на Дунав.

Все пак втори гол падна, а той бе вкаран от Рубен Пинто от дузпа в 78-ата минута.

Мачът бе съпътстван и от неприятни сцени, когато в края Енрике бе фаулиран грубо от играч на радомирския клуб.

Това ядоса съотборниците на Енрике, най-вече Али Соу, който нахлу от скамейката и едва бе удържан. Все пак всичко се размина само с бутане между играчите, без по-сериозно ексцесии.

Снимка: BulFoto