ЦСКА завърши наравно 3:3 срещу датския "Брьондби" в последната си контрола по време на лагера в Австрия.

Бразилският голмайстор Фернандо Каранга се завърна в игра, след като повече от 2 месеца лекуваше контузия, което не му попречи да вкара

Изпусналият в последния кръг титлата на Дания "Брьондби" поведе с 2:0 след голове в 28-та и 42-та минута, но Каранга намали на 1:2 минута преди края на първата част.

Веднага след почивката датчаните поведоха с 3:1, а в 53-та минута Каранга пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Енрике Рафаел.

В 63-та появилият се в игра на почивката Жоржиньо вкара страхотен гол от дистанция за 3:2, а две минути по-късно с подобно красиво изпълнение капитанът в днешния мач Тиаго Родригес изравни резултата.

Ел Маестро направи още две смени в 67-та минута, като в игра на мястото на Каранга и Тиаго се появиха Тонислав Йорданов и Кристиян Малинов, а десет минути записа и Никола Колев, който замени Енрике Рафаел. Почивка за този двубой получиха Данте Стипица, Николай Бодуров и Рубен Пинто.