Манчестър Юнайтед записа трета поредна победа в контролите, като отново не допусна гол.

"Червените дяволи" надвиха Интер с 1:0 в мач игран в Сингапур, като част от турнето на двата европейски гранда.

За разлика от контролите срещу Пърт (2:0) и Лийдс (4:0), които Юнайтед изигра в Австралия, днес съперникът бе доста по-класен, а момчетата на Оле Гунар Солскяр се представиха на ниво.

Те тотално надиграха италианския си противник, а успехът можеше и да е по-убедителен.

Интер от своя страна разочарова и дори не успя да отправи точен удар по посока на противниковата врата.

Герой за "червените дяволи" бе 17-годишният младок Мейсън Грийнууд.

В 73-ата минута той се добра до избитата от вратаря топка, финтира бранител и с чудесно насочен удар реализира.

И двата тима започнаха с почти всичко най-добро, като Юнайтед подмени целия състав в 63-ата минута, а Интер 10 по-късно.