Манчестър Юнайтед преживя поредната си разочароваща европейска нощ в последните години, отпадайки безславно от Шампионска лига.

Да, "червените дяволи" не бяха сред фаворитите за триумф в турнира, но поне се предполагаше, че Атлетико (Мадрид) ще бъде отстранен на "Олд Трафорд".

Това обаче не се случи, момчетата на Чоло излъгаха Юнайтед с 1:0, а след мача треньорът на "червените дяволи" Ралф Рангник нападна съдията.

Освен претенции, че е имало нарушение срещу негов играч преди гола на Атлетико, немският специалист възнегодува от пренебрежението на рефера към провокациите и бавенето на играта от страна на гостуващия тим.

А този прийом не е нещо ново за хитрите "дюшекчии", които неведнъж са изкарвали извън нерви своите съперници.

"Доста от решенията на съдията бяха странни. Не искам да се оправдавам, не те решиха мача, но преди гола имаше нарушение срещу Еланга.

През второто полувреме почти не се игра футбол. Постоянно някой лежеше или се разправяше. Реферът позволи всичко това да се случва.

Той позволи Атлетико да бави времето, а след това добави само 4 минути. Това е просто смешно", сподели той.

Видео от мача вижте на MAXSport.live.

На Острова отчетоха поредния доста тих мач на Кристиано Роналдо, от когото се очакваше да поведе своите съотборници, още повече след брилянтното му представяне и трите гола срещу Тотнъм през уикенда.

Срещу любимия си съперник Атлетико обаче Кристиано не отправи нито един удар, а това не му се бе случвало от 11 години, като отново не опита да порази противниковата врата с екипа на Реал в Ел Класико.

На другият полюс на емоциите бе Чоло Симеоне, който в никакъв случай не изпитваше съжаление или неудобство за стила на игра на неговия тим, макар на няколко пъти да бе попитан именно за него.

Аржентинецът сподели, че няма нищо странно в защитаването, а в крайна сметка целта е победата, независимо дали тя е постигната с атрактивен или прагматичен футбол.

Снимка: Getty images