ЦСКА 1948 и Черно море завършиха наравно 0:0 в Бистрица в мач от 13-ия кръг на Първа лига.

"Червените" остават на върха в класирането след този мач с 27 точки, на две пред ЦСКА, но и с три изиграни мача повече. Черно море се изкачи с една позиция и вече е пети с 23 точки, задминавайки поне временно Локомотив Пловдив.

Днешният мач бе белязан от по-активна игра на отбора на Любослав Пенев, но и две отменени попадения - едно на Ивайло Чочев и едно на Елитон.

В 25-ата минута Марио Топузов уцели греда за домакините, но след това му бе вдигната и засада.

Най-големият пропуск дойде в 59-ата минута, когато центриране достигна до Радослав Кирилов и той ст реля, за да последва супер спасяване на Георги Георгиев.

От последвалия корнер Ивайло Чочев вкара, но след разглеждане с ВАР му бе отсъдено нарушение срещу Мади Кета. Действително бившият играч на Палермо използва ръцете си.

В 80-ата минута и Елитон прати топката във вратата, за да бъде отсъдена засада. ВАР потвърди решението.