Душан Влахович прекъсна четиримесечна суша без гол за Ювентус, като вкара две попадения и направи асистенция за победата с 3:0 при гостуването на Салернитана.

"Бианконерите" се върнаха на победния път в първенството след изненадващата загуба от Монца и вече имат 26 точки на 11-ото място в класирането.

През първия полусезон мачът със Салернитана завърши при равенство 2:2 при много спорни обстоятелства, но този път нямаше съмнение кой отбор заслужава повече победата.

Влахович откри резултата от дузпа в 26-ата минута, която бе отсъдена за нарушение на Ханс Николуси срещу Фабио Мирети.

В края на полувремето Филип Костич направи резултата 2:0 преди отново Влахович да оформи класическия резултат в третата минута на второто полувреме.

Загубата е трета за Салернитана в последните четири кръга и тимът е 16-и с 21 точки.