Манчестър Юнайтед си припомни какво е победа в първенството на Англия, като взе домакинско 1:0 над Брентфорд.

Маркъс Рашфорд вкара отблизо в 27-мата минута, а домакините пропуснаха да спечелят по-убедително.

"Червените дяволи" спряха серия от три мача без победа във Висшата лига, която започна в края на февруари. Те не бяха вкарали и гол в нея, но след 328 минути тази вечер "сушата" приключи.

Победата означава, че Юнайтед се връща в топ 4, откъдето изпадна през уикенда. Отборът на Ерик тен Хаг е четвърти с 53 точки, колкото има и третият Нюкасъл.

Този състав обаче е с далеч по-добра голова разлика не само, защото тази вечер разгроми с 5:1 навън Уест Хем. Попаденията вкараха Калъм Уилсън и Уелингтон (по 2), и Александър Исак.

Тотнъм е пети с 50 точки в битката за четворката.

Арсенал води със 72, на осем зад него е Манчестър Сити, но и с мач по-малко.