Пауло Дибала и Уестън Маккени отбелязаха по едно попадение, за да може Ювентус да постигне успех с 2:0 над Удинезе в среща от 22-ия кръг на Серия "А".

Мачът, който бе под №300 за наставника Масимилиано Алегри, се оказа лесен за "бианконерите", макар че те не създадоха кой знае колко голови ситуации.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ МАЧА >>>

От състава на Юве липсваха много фигури след загубата за Суперкупата от Интер - Леонардо Бонучи, Данило, Федерико Киезаз, Аарън Рамзи и Алваро Мората.

Удинезе пък влезе в мача след тежката загуба с 2:6 от Аталанта, но отново не показа нищо.

Резултатът в Торино откри Пауло Дибала в 19-ата минута след находчив пас на Мойс Кийн и удар от близка дистанцияя.

Много голови ситуации пред двете врати нямаше, но при една от редките такива 79-ата минута Уестън Маккени се разписа с глава, след като бе оставен непокрит при центриране на Де Шилио.

Така Юве остава на петото място с актив от 41 точки, докато Удине е 14-и с 20 точки.