Ювентус се разправи с Верона като гост с 3:0 в последния мач от втория кръг на Серия А. Сръбският терминатор Душан Влахович откри в 28-ата минута, а в 39-ата Николо Савона удвои. Дебютиралият като титуляр защитник вкара с глава.

Влахович направи 3:0 от дузпа в 53-ата минута, за да не остави никакво съмнение в победата на "старата госпожа" в града на Ромео и Жулиета.

Ювентус единствен е с пълен актив от 6 точки след първите два кръга. И с голова разлика от 6-0 след две класически победи.

В същото време треньорът Тиаго Мота ясно показа, че няма да разчита на Федерико Киеза, като за втори пореден двубой го остави извън групата. Крилото е пред трансфер, а "Гадзета дело спорт" написа тази сутрин, че Ливърпул е предложил 40 милиона евро за играча.

Киеза е на 26 години и бе със статут на звезда досега в Юве, но очевидно това се променя с идването на Мота.

Цената е сравнително ниска, защото договорът на италианския национал изтича след година.