Раздираният от серизни проблеми тим на Левски за пореден път показа доста добро лице в приятелски мач.

"Сините" разгромиха с 4:0 столичния Локомотив, който от новия сезон ще бъде част от елита.

Предвид факта, че повечето играчи дори нямат договори, а всички имат да получават доста заплати от клуба, може да се каже, че е приятна изненада поведението им на терена.

Младият "син" състав играе с доста желание, а и показва качествен атакуващ футбол.

Именно заради това получилото се 4:0 бе най-малкото, с което Локомотив се отърва, защото Левски също така изпусна дузпа, нацели три греди, пропиля и няколко чисти шанса.

А мачът на едно от помощните игрища на "Герена" се изгледа от около 500 фена на Левски, които бяха изпълнили единствената трибуна и също така свободните места около тъчлинията.

Иначе попаденията бяха по две във всяко едно от полувремената. Ивайло Найденов и Марин Петков се разписаха в рамките на две минути през първото полувреме.

Единственият чужденец в Левски - Билал Бари, вкара за 3:0 малко след почивката, гол вкара и Патрик-Габриел Галчев.

Показаното в мачовете срещу пловдивските Локомотив и Ботев, както и днес срещу Локо (София), е единственото положително нещо около тима на Левски.

Макар Наско Сираков да загатна, че идват по-добри дни за тима, новите договори на играчите все още не са факт, а бъдещето на тима остава неясно.

Снимка: Bulphoto