Временният треньор на Левски - Живко Миланов смята, че неговият отбор е играл без самочувствие при загубата с 0:2 в дербито срещу ЦСКА.

"Сините" записаха трета поредна загуба и в четвърти пореден мач в първенството не успяха да отбележат гол.

"Липсваше ни увереност, действахме плахо, особено през първото полувреме. Най-ниският човек на терена ни отбеляза гол с глава и оттам нещата тръгнаха назад.

Излязохме без самочувствие, а в такъв мач излезеш ли без увереност на терена, трудно може да вземеш нещо.

През второто полувреме бяхме по-агресивни, момчетата горе-долу се справиха, но вече като изоставаш с 0:2 е доста трудно. Но без самочувствие няма как да играеш футбол.

Валери Божинов има мускулен проблем от две седмици и затова не беше в групата за мача.

Програмата беше тежка, през последната седмица играхме с първите три отбора Локомотив Пловдив, Лудогорец и ЦСКА и се натрупа умора.

Славиша Стоянович е у дома под карантина. Мисля, че другата седмица трябва да се завърне, но това може да кажат докторите."