Рома вкара гол в последната минута, за да стигне до равенство 1:1 на своя "Стадио Олимпико" срещу Торино в мач от 15-ия кръг на Серия "А".

Срещата беше много напрегната за Жозе Моуриньо, който в последните минути на редовното време беше изгонен с директен червен картон заради спорове към съдията.

Отборът му обаче след това заигра по-добре и в продължението първо изпусна дузпа чрез Андреа Белоти, а в 94-ата минута стигна до изравнителен гол чрез дебютно попадение на Неманя Матич.

ВИЖТЕ РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА НА "ОЛИМПИКО" ТУК >>>

Равенството е второ поредно за "вълците" след това срещу Сасуоло в миналия кръг и тимът приключва годината без победа в последните три кръга. Прави го на седмото място с актив от 27 точки, на три от топ 4. Торино е девети с 21.

Гостите изненадващо поведоха в 55-ата с попадение на поляка Карол Линети с глава преди в 91-ата Белоти да изпусне дузпа, която бе отсъдена за фаул срещу Дибала. Самият аржентинец имаше ключова роля за изравнителния гол четири минути по-късно, когато негов силен удар срещна гредата. Матич направи трудна добавка и вкара първия си гол в Серия "А".