В мач от ІV кръг на втората фаза на Младежката футболна група футболистите на “Черно море” направиха 1:1 със “Славия” на стадиона в “Овча купел”. Интересното е, че при този резултат завършиха и мъжките отбори на стадион “Тича”.     Дублиращият тим на варненския клуб получи нелеп гол още в 8-ата минута, когато след рикошет в Ангел Стоянов топката прехвърли вратарят Злати Златев. Гостите веднага реагираха като ужилени и наложиха превес. Стигна се дори до греда секунди преди почивката.     Надмощието на “Морето” продължи и през второто полувреме. Хубави положения за гол изпуснаха Йосков, Минков и Пешков. Логичното обаче се случи в 75-ата минута, когато се стигна до 1:1, след като Йосков изведе отлично Минков, който по диагонала отбеляза.     Единият от наставниците на тази възраст Тодор Каменов коментира, че е доволен от срещата, с изключение на първите 10 минути от нея.     След този двубой шестимата национали в “Черно море” поеха към представителните тимове.