Николай Михайлов допусна два гола, а Мерсин - второ поражение от началото на сезона в турското първенство по футбол.  Тимът на българския национален вратар отстъпи с 0:2 на новака Акхисар Беледиеспор, с което остана на дъното на класирането в Суперлигата. Акхисар удари греда още в началото на мача и доминираше през първото полувреме, но не успя да отбележи гол. Той все пак падна в 67-ата минута, когато Михайлов изпълни много слабо удар от вратата си, а топката попадна на гърдите на централния нападател Уго Родайега.  Колумбиецът напредна към стража на Мерсин и стреля слабо, но Михайлов не се намеси добре и Акхисар откри резултата. Вторият гол падна в 89-ата минута на срещата, когато Ефе Халил Йозарслан фаулира откъсналия се сам срещу вратата Уго Родайега и получи червен картон.  Гюрай Вурал изпрати топката към левия ъгъл на Михайлов, който я докосна, но тя все пак влетя в мрежата за 2:0.