Капитанът на Берое Иво Иванов заяви, че иска да остане в клуба след победата с 2:1 над Ботев (Пд), която се оказа последен мач за Берое за сезона заради загубата с 0:3 в първия мач от плейофа за Лига Европа. „Искахме да започнем с повече агресия в първите минути, получи се. За жалост не можахме да вкараме втори гол. Второто полувреме стана много тежко, рискувахме, получихме гол. Опитахме се, но не можахме. Рискувахме, нямахме какво да губим. 3:0, много лош резултат от първия мач. Според мен се поучи добре. Целият отбор се раздаде на 100% и се радвам, че го направихме. В края на сезона има умора. Всички момчета имат проблеми, момчета с контузии, но днес играха и искам да им благодаря. Контрите на Ботев бяха добри, имат добри изпълнителни за контраатака. Една от тях се получи, вкараха и там мачът свърши”, обясни Иво Иванов за мача тази вечер пред „Диема спорт”. Бранителят се надява и самият той, и треньорът Ферарио Спасов заедно да останат в клуба. „Има момчета, на които изтичат договорите и сега ще решаваме (бел. ред.