Старши треньорът на Верея Илиан Илиев се изказа изключително остро срещу главния съдия от мача с Лудогорец Георги Давидов. Старозагорци загубиха гостуването си на родния шампион с 1:3, като първото попадение на „орлите” бе след немаркирана засада.   „Не сме изпуснали импулса от победата над Левски. Аз не вярвах, че някой ще ни пусне тук да използваме импулс от какъвто и да е друг мач. Дойдохме тук, опитахме се да играем. Не ни стигна самочувствие и на няколко моменти класа в пенала. Ако тръгнем да се оправдаваме, първият им гол е от засада. Въпреки него, 2:0, 2:1 и имахме 15 минути, в които Лудогорец не знаеха какво търсят – трети гол или да пазят резултата. И ние не се възползвахме от това. Днешното представяне на това момче Давидов, който иска да расте в кариерата, трябва да разбере, че с навеждане няма как да стане. Не е това начинът. Двубоят вече решен при 3:1 – фаулове, картони, излишни неща… Не го разбирам. Видя се, че мачът е решен. Защо продължават? Трябва да е мъжкар, както негови млади колеги го правят. Не ги интересува на кого свирят. Излизат мъжката и си свирят мача и ще растат в кариерата.   Бяхме може би някакси наказани, че някой не видя в 35-ата минута, че първият ни гол срещу Левски бил от засада, оттам я върна и Жоро Андонов я вкара. Нищо общо. Кешеру е в засада и вкарва за 1:0. Но и ние нямахме смелостта да потърсим изравняване.   Влязохме добре в мача. Малко преди гола на Лудогорец полагахме доста усилия да вземем топката. И после вместо с пасове, тръгвахме да решаваме нещата индивидуално.