Севиля и Барселона направиха зрелищно равенство - 2:2 на ст. “Рамон Санчес Писхуан“ в мач от 30-ия кръг на испанската Ла Лига. Домакините превъзхождаха съперника си през по-голяма част от двубоя и водиха в резултата до 89-ата минута. Голове на Луис Суарес и Лео Меси в рамките на 60 секунди донесоха точка на гостите.   Севиля откриха резултата десетина минути преди почивката, когато Франко Васкес беше изпуснат и вкара отблизо с левия крак. Момчетата на Винченцо Монтела нанесоха втори удар в началото на второто полувреме, когато Луис Муриел удвои. Играта на Барса в защита беше пълен хаос и домакините пропуснаха да вкарат още попадения.   Близо час след началото на мача в игра се появи Лео Меси.