Отборът на Кливланд Кавалиърс постигна късен обрат, за да победи Вашингтон Уизардс със 119:115 у дома в мач от Националната баскетболна асоциация. Преимуществото в срещата се размени на няколко пъти, като в средата на втората част Кавалиърс водеха с 15 точки, но гостите направиха страхотна серия и седем минути преди края водеха със 17 точки. Последва нов обрат и поведени от своя лидер ЛеБрон Джеймс Кливланд успяха да измъкнат победата, завършвайки двубоя със серия от 32:11. Джеймс записа 33 точки,14 асистенции и 9 борби, а Джеф Грийн добави 21 точки за успеха. За гостите всички титуляри завършиха с поне 10 точки, като най-резултатен бе Джон Уол с 28. В друг мач от тази нощ шампионите от Голдън Стейт Уориърс бяха разбити със 126:106 при гостуването си на Индиана Пейсърс. /БГНЕС