Емануел Адебайор: За няколко дни играх 3 пъти срещу Барселона и всеки път трябваше да играем с 10 човека | Корнер.dir.bg
Адебайор: Футболът е игра за мъже, в Барса плачат като бебета
1 /1
Емануел Адебайор: За няколко дни играх 3 пъти срещу Барселона и всеки път трябваше да играем с 10 човека
EPA/БГНЕС
1/1