Един българин предложи брак на любимата си пред славната трибуна "Коп" на един от великите световни стадиони - "Анфийлд", по време на мач от най-големия турнир - Шампионската лига.

На почивката между полувремената на Ливърпул - Цървена звезда (4:0) миналата сряда, Марио Джунински падна на коляно пред годеницата си Марция Лабианка и поиска ръката ѝ.

Тя отвърна с жадуваното "да" и аплодисментите на трибуните скрепиха паметния миг за двамата.

Марио е на 29 години, роден е в София, но от 2000-а година живее за постоянно в Арецо, Италия. Преди 2 години и половина се премести в Ливърпул, където работи и следва другата голяма любов на живота си (освен Марция) - отбора в червено.

Не пропуска мач на "Анфийлд", пътува и за гостувания на тима на Юрген Клоп. Запалил се е по Ливърпул на 25 май 2005 г., когато е гледал финала в Шампионската лига срещу Милан, обърнат от 0:3 и спечелен с дузпи от "червените".

Освен цялата драма в паметния мач, той се играе и на 16-ия рожден ден на Марио.

Историята е романтична, предложението - прието, а новината бе на първите страници и в местните медии - вестник "Ливърпул Ехо" и посвети статия.