Гостите поведоха с 1:0 още в 14-та минута след автогол на Бумела. До ситуацията се стигна, след като Старокин центрира отляво и в опита си да изчисти играчът на перничани насочи топката в долния десен ъгъл на вратата си.

До края на полувремето "Сините" увеличиха преднината си на 2:0, след като Базил де Карвальо успя да отбележи в 41-та минута. Устремът на Левски се пренесе и във втората част на мача, и само четири минути след почивката Гаджев оформи класически резултат 3:0 в полза на столичани.

Десет минути по-късно след асистенция на Жоао Силва Рамос добави още един гол, с което резултатът стана 4:0, предаде БГНЕС.

След победата си Левски се изравни по точки с Лудогорец, като в момента и двата тима са с по 25 точки. Малко по-късно днес Лудогорец ще се изправи срещу Етър.

Йовов: Шампионска титла ще е добър завършек на кариерата ми

Тонев: През зимата ще вземем футболисти на нужните позиции