Григор Димитров разочарова своите фенове за пореден път. Българинът загуби още първия си мач на мастърса в Монте Карло, като отстъпи пред квалификанта Ян-Ленард Щруф (Гер) след 6-4, 3-6, 2-6. Очаквайте подробности!