Националът на България за “Купа Дейвис“ Димитър Кузманов се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара. Кузманов елиминира втория в схемата Марк Зийбер (Германия) с 4:6, 6:4, 6:2 след малко повече от два часа и половина на корта.