Националният ни тим по волейбол претърпя четвърто поредно поражение в Лигата на нациите.

България загуби с 0:3 от Русия (20:25, 20:25, 21:25) във втория си мач от четвъртия кръг на турнира, игран в Бразилия.

Родният тим отстъпваше на съперника през целия мач и логична загуби, като след 11 изиграни мача, заема 12-а позиция с 3 победи и 8 поражения.

И в трите гейма Русия успяваше да натрупа преднина около първото техническо прекъсвано. Сборная запазваше аванса си до края на геймовете, без особено напрежение.

Нашите момчета не успяваха да застрашат преднината на противника и логично загубиха.

Най-резултатен за българите отново бе Цветан Соколов с 15 точки, докато за Русия Виктор Полатаев отбеляза 20.

Следващата среща на националите ни е утре, когато се изправяме срещу Германия в полунощ.