Александър Везенков не влезе нито за минута в игра, а Сакраменто Кингс постигна страхотна победа като гост на Атланта в Националната баскетболна асоциация. Българската звезда остана на скамейката и бе регистриран като "не участва заради треньорско решение", без да е контузен, в официалната статистика на мача в ESPN.

Кингс губеше с 26 точки в един момент, а на полувремето резултатът бе 71:53 за домакините, но въпреки това отборът на Везенков си тръгна с победа от Атланта - 117:110.

Обичайният заподозрян ДеАрън Фокс наниза 31 точки, а Домантас Сабонис му помогна с 25 т. и 10 рибаунда, за да бъде обърнат мачът.

"Защитата ни извади от трудната ситуация - коментира треньорът Майк Браун. - Направихме страхотна втора част.

Удариха ни в носа, разкървавиха го, но не паднахме. Доволен съм, това е отношението, което трябва да показваме."