Христо Стоичков е новият треньор на ЦСКА
Христо Стоичков е новият старши треньор на ЦСКА, съобщи Гонг. Камата ще замине утре за САЩ, където ще бъде няколко дни.
Обратно в новинатаКоментари - Христо Стоичков е новият треньор на ЦСКА | Корнер.dir.bg
Коментари 45
Нали беше върло обиден на държавата, че нищо не му е дала и имаше блестяща оферта за някъде около Малайзия - точно от другата страна на къбото...хей ги в краен случай и САЩ - на седем часа разлика са. . . Какво прави все още тук тоз истински лингвистичен корифей (на български, английски, руски, че и испански даже) и футболен приказвач???? Какво толкова им е направил ЦСКА, че искат да го загробят окончателно????
Очудва ме странното единомислие на коментарите.То бива бива толкова злоба и тъпотия но това като че ли идва в повече.Пропускате да споменете една умна мисъл на Стоичков.Че с гелове и чалгаджииски истории голям футбол не се прави.И че аз ли да вляза да им вкарвам головете.Прав ли е или не?Я да си представим сега хипотетично че Стойчков го вземат за треньор на Барцелона.И какво от това-Меси ще започне да вкарва по малко голове.За Стоичков тайни в голямият футбол няма.Разбира се че той учи футболистите на тях.Но кой го може го може.Дали треньора в Аржентина е направил Меси велик.Защо не е направил и други като Меси тогава.Я се засрамете и стига сте си плюли брадата от злоба.Стойчков е влязъл веднаж като герой в историята на футбола и никой никога не може да го извади от там.Никой не може да отнеме момента на национално щастие и гордост които той ни подари.От България вече нищо не става.А футбола е част от България.За това и той има същата съдба.
А бе бат Синьоре, глей нац. отбор що напрай в последните 10 години. Ей го и Лотар - не е по-слаб футболер от Ицата, ама кат не става за тренер - не става и туй то...
При наличието на тези собственици на отбора и тази организация да стане треньор е доста неразумна постъпка.
ТОЧНО ТАМ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ НЕЩАТА. АЗ МИСЛЯ ЧЕ ГРИШАТА Е ПО ГОЛЯМ ПРОФЕСОНАЛИСТ ОТ ТИТАНИТЕ
Аз пък мисля, че преди 15 г. можеше и да е добра сделка, но сега едва ли. Вижда се и че Ганчев си има една граница на възможностите, видя се с Литекс - та какво направи той в Европа. За да ръководиш правилно някой от двата гранда се изисква много повече. И не на последно място, всеки би могъл да предположи политическата поръчка за нов собственик, както преди това пък беше с предишните. А собствениците са също доста доволни, защото предприятиицата им вървят.
Още като дойде първия ден в Ловеч,се разбра че след него отбор няма да има.Сега е ред на ЦСКА.
Как и да е ЦСКА успя някак си да завърши този сезон с голяма мъка. За новият сезон едно е сигурно - ЦСКА ще бъде след средата на таблицата. Ако остане Ицо още един сезон мисля, че Б група е сигурна.
ицето треньор номер 1 на българия оправи литекс сега да закопае и цска след туй в албания
ИЦО МОЖЕ ДА НЕ ГО БИВА ЗА ТРЕНЬОР, МА ПА ДА ХУЛИ Е АКАДЕМИК. ЧОРБАТА НАЙ-НАКРАЯ СИ НАМЕРИХА МАЙСТОРА!!
Май ЦСКА ще стигне дъното най-после. Само да видим къде ще е - дали в Б група, или ще се разпусне...
Трябва да си голям мазохист за да каниш Стоичков! Дори да се абстрахираш от това, че няма успехи като треньор, и да го поканиш само защото е бил голям футболист , като знаеш как свършва всичко ......ще се издъни, ще се махне и след това ще плюе по този който му е дал хляб и работа......
За кюрда Кройф каза, че е гениален футболист без капка мозък в главата си. Е сега с него най-после чорбата ще отпадне в Б група
квичене ще падне, ще летят перуки, съдии, абе сеир да става, от простак какво да очакваш, ааа има ли връзка това с назначаването на сиракофф фаф уефски, на една снимка нещо се смееха на някакви мустаци ... ще направят добри парички от мачлетата спор няма
Великият Ицо ще възроди ЦСКА!
Няма отърване от този маймун.Къде не бе ,,тренер"Псувни,храчки,ръкомахания ,екзотични изказвания .Е ...и.Като имаш пари живей си живота ,Испания,Америка,Африка ,лингвистични способноси ,абе алес.Стана бетер пожарникаря. Натрапник.
КЮРДА ПРИ КЮРДИТЕ
Като стар и потомствен левскар му пожелавам успех! Силни "Левски" и ЦСКА - силен национален отбор!
Божееее...този човек няма срам! Къде ли не беше "треньор" и навсякъде се провали. Добре, че на българските фенове паметта е къса! Колко ли от тях си спомнят, че този беше треньор и на Националния отбор през 2004 г., когато поради лоши резултати не го напусна, а ИЗБЯГА!!!Какво ли не правят тези пусти пари!
Пълни глупости. Стоичков бе добър треньор на посредствен откъм класа национален тим.От това време не сме имали по-добри резултати. Сега от шест мача бихме само Армения и Малта, дай боже Пенев да успее, но засега нищо не е постигнал.. Втори сме във временното класиране само защото все още чехите и датчаните имат по-малко мачове. Стоичков завърши трети в групата , а от тогава все трети сме завършвали, като изключим квалификациите с Стоилов/Матеус/Мадански, когато завършихме ПЕТИ. Стоичков завърши като гост равни с Хърватска и Румъния, след като ни водеха с по-два гола. От тогава не сме правели такива обрати.