Коментари - Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014 | corner.dir.bg
назад

Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014

Уругвай победи Италия с 1:0 в мач от последния, трети кръг на група "D" и се класира за осминафиналите на Мондиал-2014

Обратно в новината

Коментари - Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 71

за червен е, разбира се. Ако съдията го види. Маймуната няма място на терена, но италианците бяха безумно слаби и безидейни.

Маймуната май ще го изхвърлят за 2 години от футбола заради ухапването.

Къде се изпърдя Прандели?

червен картон от раз и то още в първото полувреме, това си е чиста проба порязване на съответния отбор. Т.е. съдията де факто беш 12-я играч за урунгелите- Уругвайци. Ако някой тук ми твърди, че тез маймуни играят футбол, нека се гръмне. Италия е класи над това отборче на Уругвай, каквото и да говорите за "жабари4 и ала-бали там. Ся, като сте толкова отворени гледайте си Гърция, Коста Рика, Кот дивоар, Уругвайци и прочие футболни галоши. Без Италия интригата на този Шампионат спадна рязко. Надеждата ми е във Франция, ако и нея не извадят от играта, за да остане само Бразилия. хахах Българите сме били много тъпа нация. Радвайте се на грозинци като Суарес и вземайте пример от тях.

Петлите ще защитят европейския футбол. Ако съдиите не им сложат прът в играта.

що забравяте как кавани контузи италианчето и се отърва и той без картон. съдията опорочи мача- трябва да бъде наказан.

Отпадането на Италия и Англия е загуба за аткрактивността.Жалко.

Я се светни 58-та минута през кое полувреме е. Хейтър!

Пак съдията ви е виновен. А не искате да си свалите очилата и да видите,че Италия бяха кръгла нула на това Световно. Пълна безидейност и безхарактерност, това беше всичко. С такава безлична игра, не можеш да се класираш напред.

Не се бърка. Французите хапват жабешки бутчета!

ПИПО

Съдиятаааа, съдиятааа, съдията пе...ст.

точно пък тия никакакъв атрактивен футбол не предлагат. Особено италианците.

Червеният картон си беше напълно заслужен, и едно от малкото правилни решения на съдията в този мач. Жабарите да се сърдят на себе си.

И кво като е световно? Правилата трябва да се спазват навсякъде. Даже световното трябва да е за пример! Ако на теб се опитат да ти счупят крака с бутоните напред дали ще мислиш пак като сега?

Колкото дузпи са направени - толкова трябва и да се дадат!!!!С това твое изказване все повече се убеждавам в г*золизието на част от българският народ към всичко чуждо!!!

Ами не е зле, то истински футбол не се играе в Европа вече. В Европа се играят само големите пари, всичко е един фарс в който публиката взема дейно участие, само че без парите.

Cyce

Редко смотан хейтър си. А кво ще кажеш за Холандия и Белгия, отворко?

Cyce

Факт, но "жабарите" винаги са си били италианците!

са си французите от както свят светува. Цял свят го знае! Само българина пак се изгубил в превода. Иначе сме тръгнали и ние за Европа ...кат бае ти Ганя.

ФИФА разглежда случая, да му лепнат 2 години наказание на този идиот и тогава ще разбереш кой се объркал.

Така е като играеш за равен. Вкарат им е едно голче късничко и почват да тичат като углави и да се чудят какво да правят.