Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014
Уругвай победи Италия с 1:0 в мач от последния, трети кръг на група "D" и се класира за осминафиналите на Мондиал-2014
Обратно в новинатаКоментари - Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014 | Корнер.dir.bg
Коментари 71
за червен е, разбира се. Ако съдията го види. Маймуната няма място на терена, но италианците бяха безумно слаби и безидейни.
червен картон от раз и то още в първото полувреме, това си е чиста проба порязване на съответния отбор. Т.е. съдията де факто беш 12-я играч за урунгелите- Уругвайци. Ако някой тук ми твърди, че тез маймуни играят футбол, нека се гръмне. Италия е класи над това отборче на Уругвай, каквото и да говорите за "жабари4 и ала-бали там. Ся, като сте толкова отворени гледайте си Гърция, Коста Рика, Кот дивоар, Уругвайци и прочие футболни галоши. Без Италия интригата на този Шампионат спадна рязко. Надеждата ми е във Франция, ако и нея не извадят от играта, за да остане само Бразилия. хахах Българите сме били много тъпа нация. Радвайте се на грозинци като Суарес и вземайте пример от тях.
що забравяте как кавани контузи италианчето и се отърва и той без картон. съдията опорочи мача- трябва да бъде наказан.
Пак съдията ви е виновен. А не искате да си свалите очилата и да видите,че Италия бяха кръгла нула на това Световно. Пълна безидейност и безхарактерност, това беше всичко. С такава безлична игра, не можеш да се класираш напред.
Червеният картон си беше напълно заслужен, и едно от малкото правилни решения на съдията в този мач. Жабарите да се сърдят на себе си.
И кво като е световно? Правилата трябва да се спазват навсякъде. Даже световното трябва да е за пример! Ако на теб се опитат да ти счупят крака с бутоните напред дали ще мислиш пак като сега?
Колкото дузпи са направени - толкова трябва и да се дадат!!!!С това твое изказване все повече се убеждавам в г*золизието на част от българският народ към всичко чуждо!!!
Ами не е зле, то истински футбол не се играе в Европа вече. В Европа се играят само големите пари, всичко е един фарс в който публиката взема дейно участие, само че без парите.
са си французите от както свят светува. Цял свят го знае! Само българина пак се изгубил в превода. Иначе сме тръгнали и ние за Европа ...кат бае ти Ганя.
ФИФА разглежда случая, да му лепнат 2 години наказание на този идиот и тогава ще разбереш кой се объркал.