Коментари - Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014 | corner.dir.bg
назад

Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014

Уругвай победи Италия с 1:0 в мач от последния, трети кръг на група "D" и се класира за осминафиналите на Мондиал-2014

Обратно в новината

Коментари - Уругвай изхвърли Италия от Мондиал 2014 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 71

Браво!

Кефффффффффф жабарите паднаха. Да ви го...... маймуни прости

Чао безлична Италия...Няма да липсваш на никого.Тука няма кой да бута-като94 година. Късмет на Уругвай...

отврат тоя суарез трябва да го изгонят до края! да не говорим за измисления червен картон! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Малко му беше, че го ухапа. Аз ще го ухапя и ще го изритам. Жабарите са боклуци

И едните и другите са за изхвърляне. Егати отвратителния футбол играят.

Всичко нагласено. Един пресилен червен картон реши мача както обикновено ... от съдията. И измислената дузпа за Бразилия срещу хърватия го доказа.И както Франция беше нагласен шампион сега Бразил си го връща като унижава Европа... порното наречено футбол се изясни.Няма значение кой канал гледаш порно и мач са еднакви неща.........

Всичко ОК, но защо мислиш, че картона е измислен? Удар с бутоните в коляното , без игра за топката е червен картон откъдето и да го погледнеш.

Италия по много непочтен начин стана шампион през 2006 г. Имам пред вид долната постъпка на Матераци, когато обиди родово Зидан. Сега много години ще изплащат този грях.

Дори само заради пристрастното , идиотско коментиране на Ивайло Ангелов си заслужаваше да отпаднат италианците. Същото бе и с Англия и Испания, този човек така и не разбра , че работи в Национална медия и заплатата му я плащаме ние и не може да ни натрапва кого да подкрепяме...пълна трагедия е тази Спортна редакция...особено и с Ели Гигова...

Мръсни канибали! Мафията в действие.!

А какво ще кажеш за главата която Суарес заби на Киелини? Това не е ли червен картон?

Уейн Руни имал една мечта,Англия да направи добро представяне на Световното първенство и той да е с основна заслуга за това.Френска компания за импланти ,добре знаела това и платила на врачката ,при която Руни ходел на сеанси,да му подскаже да промени визията си при тях.Пациент на компанията бил и добре извесния Боби перуката,на който му излезал късметът след интервенцията.Врачката щяла да каже на Руни ,че той ще изравни и даже ще надмине успехите на Перуката, заедно със английския национален отбор на световното първенство.Така преди известно време Руни се появил с нов имплантиран перчем. След фияското ,което претърпяла Англия на световното,Руни се завърнал в страната и няколко пъти бил преследван от фенове.От яд футболистът собственоръчно искубал имплантирания си пелчем."Поне сега никой няма да ме познае,нито в Англия ,нито по света" -помислил си Руни.Вече успокоен той заминал за Палма де Майорка на почивка.Веднъж стигнал до плажа Руни се изтегнал на първия изпречил се шезлонг и започнал да се наслаждава на тишината и спокойствието. Изневиделица се появила група баби германки по бански,които нападнали Руни с викове: -Лечков...Лечков

Айде не си търси извинения за хърватите, в мача с Мексико бяха толкова зле, че чак яд ме хваща като си спомня. Мърди, заслужено отпаднаха префърцунените балкански звезди. А за червения картон, жабара да не беше ритал пред очите на съдията и нямаше да му дадат. На италианците като не им върви в играта се нервят и стават много груби. Нищо ново под слънцето. Добре че си отиват, ще се гледа истински як футбол а не мърдосване по полето.

Италия е стара като Верона...:), никакъв футбол, отдавна минават покрай капките години наред, и Англия също, времената се менят на това световно латино - американците играят много по добър футбол...

пулни глупости. такива изцепки нямат място на терена. издават само слабост. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Балотели може да не получи целувка от кралицата, ама сега може да целуне на майка си ПУТмишницата.

Гледаме КОПА Америка, а не световно първенство и да благодарим на футболните велможи, за предоставените атракции!

Суарес и Тайсън може да си напрвят мачле с ухапвания.Голям боклук е Суарес,нищо,че е отличен футболист.Само ма...л може да има реакция като неговата след ухапването.Дано го изхвърлят за дълго.

Ти мача 94 гледал ли си го?Та те ни размазаха първите 20 минути.Истинско щастие беше,че водеха само с 2-0.Колко дузпи мислиш,че ще ни дадат на 1/2 финал срещу Италия?Положението за втората беше 50/50.

Мангалът е метален или керамичен съд, използван за пренасяне и разгаряне в него на дървени въглища, или друго твърдо гориво, с различни цели.

Ели Гигова е кукувица.

Това сътресение в Италия, това отпадане в групите и тия скандали сега, са само в полза на България. Треньора им подаде оставка (а е много добър треньор), Пирло и Буфон прекратяват участието си в националния отбор. Класата изчезва. Така че от всички тия неща само България печели, тъй като ние играем с Италия (ако има незнаещи) още през есента в квалификациите за Европейското. Също и случващото се с Хърватия е добре за нас. И там може да има прекратили кариери в нац. след участието.

Абе за говорене и коментиране на футбол не става, но за други дейности с уста си е направо екстра :)

Не само удар, а и допълнително засилване на крака, след като топката съвсем избяга, за да засили поражението. Не мога да повярвам как хората се правят, че не го виждат и реват за картона...

а какво ще кжеш за удара на киелини преди това, в момента когато суарез се приближи към него? И не говоря за удара СЛЕД ухапването, а преди него, а това което предизвика ухапването! А за удара на Пирло преди това? Суарез е лабилен, няколко шамара са способни да го изкарат от релси.

аз го гледах, мисля, че мнението ти е малоумно

По-скоро Суарес си похапна от рамото на защитника. Не го удари с глава. Суарес има канибалски навици от доста време...

Странно защо италианците са си купили предварително билети за утре за връщане в Италия

Много дразнещо. Коментатор на мач не е футболен фен. Аз си бях за Уругвай. От миналото световно много им симпатизирам. Особено Диего Форлан /нищо че не играе/

И България е правила така.

Добре бе,какъв олигофрен трябва да си за да тръгнеш да хапеш пред стотици камери и милиони на стадиона и пред екраните и то при безобидна ситуация.Много добър футболист,но според мен нещо не е наред с главата.Това да го правиш за n-ти път и то да хапеш (?) е направо клиничен случай.Парите не са всичко и колкото и пари да имаш с такова поведение си оставаш един уличник и психично болен.Аз ако бях на мястото на Киелини след мача щях да му нацепя един в грозните зъби.

висшата лига е за джентълмени, и олигофрени като Суарес нямат място в нея. отвратително е да гледаш тази маймуна как хапе, симулира, ръкомаха постоянно и проси дузпа, е, това ли е удоволствието от футбола и на това ли да се насладим по стадионите и малкия екран.

В такива случаи като този със Суарес ме е яд,че Миньор (Перник) не играе на световното.Няма кой да му набие шамарите,че да се опомни малко тоя гном.

Добре.Коя камера точно потвърди че Суарез ухапа тоя цървул?

Нещо май си се объркал.Я пак?Нани,Рамирез и Ешли Янг са най-големите джентълмени водени от Жозе Бориньо.Не се обаждай неподготвен!

Чист картон и то червен. Да речем ,че случайно е ритнал крака на уругваеца. Ама ако видиш повторение, се вижда ,че два пъти го рита "случайно без умисъл"

От отпадналите "големи" тия бяха най-зле. Ингилизите поне се опитваха да направят нещо, пък и нямаха шанс, когато им се отвореше парашута. Тия просто не заслужаваха - натежали, тромави, безидейни, разчитащи на един-двама невротици и фукльовци - така не става. Сега да ударят по една грапа да си удавят мъката и се замислят за по-нататък.....Жалко и за нас, че допуснахме да идат.

по слаба Италия не съм гледал никога. Да нямат един нормален нападател !!! Пуснали една маймуна да с емотае отпред и т не е наред с главата. Кога е било това?!? В целия отбор само 2 класни играча и то пред пенсия- Буфон и Пирло. Трагедия. И идиот за тренер. Съвсем закономерно отпадане.

Чиляка е канибал. Преди мач му дават човешка мръвка за успокоение. Явно пак са забравили.

Браво на мексиканския рефер! Явно разбира от футбол. От целия грозен мач, него ще запомня.

ЖАБАРИТЕ И АНГЛИЙСКИТЕ ПРОСТАЦИ ДА СИ ХОДЯТ ДА СИ РУЧАТ ЖАБЕТАТА!

Жабарите показаха най-якия футбол и довечера се надявам пак да го покажат. Стига ги бърка с макароните.

нещо се бъркаш май

Уругвай "изхвърли" Италия, но с помощта на съдията-мексиканец, който показа незаслужено червен картон на Италия.....не е честно!

Rossi, ритане с бутоните напред в краката на противника пред очите на съдията си е за два червени картона и солидна глоба.

И мен това ме разсмя, как "случайно" го изрита два пъти

А ухапване по рамото на футболист, не е ли за червен картон?????