Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното
Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg
Коментари 151
Бразилия едвам се дотътри до този полуфинал и не показа нищо, с к8ето да те възторгне.Същото , та даже и по тъжно, бе представянето дотук на Аржентина. Човек трябва да има хубави спомени, но не може да се живее със спомени!...
Както казах в 19:48ч.,титлата на Бразилия минава през Германия и съм на път да позная.Заложил съм доста в Еврофутбол.Успех на Бразил за 3 място.
Бразилия са под стрес от собствените си очаквания и треньор демоде. А гаучосите глей утре как мачкат.
е стига им вече, че почвам да ги съжалявам ! ми то ще им причинят гражданска война на бразилците..
Присъщо на жените е да се приема желаното за действително! А вземи и смени пиенето с нещо , което ти подхожда.
Хахахахха ще спечелят сигурен съм! Сега отивам да заложа всичко в еврофутбол за победа на бразилия ХАХАХАХХААХХАХА
тези германци ги биха като маче у дирек... ма то бива бива ама толко бой си е чиста гавра
Да ми ядеш х.я на тепсия. Отивай бързо да си лягаш докато не съм те запукал по празната шикалка, малоумник
Бразилия и Аржентина отдавна не олицетворяват финеса и футболната красота. Без гения на Меси и Неймар това са два посредствени отбора. Последният истински бразилски отбор беше този на д-р Сократес и Зико.
Ще бъде чудо ако Аржентина успее да премине през Холандия. Ха дано де, че тогава на германците ще им е по-лесно на финала. И въобще е крайно време прехвалените латиноси да започнат да ги пускат срещу европейските отбори за да лъсне истината: няма футболна сила извън Европа. А сега евро-силите се отстраняват едни други и накрая някой коц кон вземе купата с дузпи
когато бихме цска с 7;2 чорбарите изглеждаха така,както бразилците сега;нещастни,да ги съжелиж.
Емоционално изказване - криво му е станало че немците набили родния му отбор с 4:0. А пък то какво стана в действителност срещу Бразилия, никой не го е вярвал.