Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | corner.dir.bg
назад

Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното

Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.

Обратно в новината

Коментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 151

0:5 за 29 минути... Имаш шанс.

Бразилия едвам се дотътри до този полуфинал и не показа нищо, с к8ето да те възторгне.Същото , та даже и по тъжно, бе представянето дотук на Аржентина. Човек трябва да има хубави спомени, но не може да се живее със спомени!...

Мария, и кои сте вие ??? Смехурко :))

Наздраве !

колко да е леко ? 5 - пъти :))

Както казах в 19:48ч.,титлата на Бразилия минава през Германия и съм на път да позная.Заложил съм доста в Еврофутбол.Успех на Бразил за 3 място.

Единственото обяснение е че мача е купен

е човека. Само не е казал кое световно. Имат още шанс за 2018...:)

Бразилия са под стрес от собствените си очаквания и треньор демоде. А гаучосите глей утре как мачкат.

Парасветовното.

е стига им вече, че почвам да ги съжалявам ! ми то ще им причинят гражданска война на бразилците..

Присъщо на жените е да се приема желаното за действително! А вземи и смени пиенето с нещо , което ти подхожда.

gancho

да бе да стана 0:6

На финал по какво сте бе, по шах ли?

gancho

0:7

голем специалист,сигурно говори за следващото световно

gancho

xa xa aide 0:8

Рекорд на Световно 11:0 Германия има още време да го подобри!

ГЕРМАНЦИТЕ ИМ РАЗКАЗАХА ИГРАТА НА БРАЗИЛЕРОСИТЕ

Добре, бе, Но страдаме, седем е добро число...

сега 7

Поредния Карък

при сегашното 0:7 няма начин

Хахахахха ще спечелят сигурен съм! Сега отивам да заложа всичко в еврофутбол за победа на бразилия ХАХАХАХХААХХАХА

Ние сме гаучосите!!!

мноо си тъп бате Мауо

Браво Моуриньо,на пъп гледаш на хой познаваш

тези германци ги биха като маче у дирек... ма то бива бива ама толко бой си е чиста гавра

Хахахахахаххахахахахахахха!!!!!! Евала Жозе, евала Моуриньо :))))))

LOL, expert.

Да ми ядеш х.я на тепсия. Отивай бързо да си лягаш докато не съм те запукал по празната шикалка, малоумник

Бразилия и Аржентина отдавна не олицетворяват финеса и футболната красота. Без гения на Меси и Неймар това са два посредствени отбора. Последният истински бразилски отбор беше този на д-р Сократес и Зико.

Финал-Германия срещу Аржентина.

Ще ми оседлаеш делфина, олигофрен

7:1 за германия направо си го спечели :D

Ще бъде чудо ако Аржентина успее да премине през Холандия. Ха дано де, че тогава на германците ще им е по-лесно на финала. И въобще е крайно време прехвалените латиноси да започнат да ги пускат срещу европейските отбори за да лъсне истината: няма футболна сила извън Европа. А сега евро-силите се отстраняват едни други и накрая някой коц кон вземе купата с дузпи

Майка ти знае ли че пишеш по форумите, я чакай да и се обадя...

Пълен профан, да не кажа ГЛУПАК!!!

gancho

и кво стана сега

Нима- днес така се раздадоха, че чак за тях не остана:)

Тоя па! Да не би да му е спрял Интернета! Ало....! Съвземи се!

Ко рьечи? :D

когато бихме цска с 7;2 чорбарите изглеждаха така,както бразилците сега;нещастни,да ги съжелиж.

Страхотни бяха наборе!

И аз мисля така

Емоционално изказване - криво му е станало че немците набили родния му отбор с 4:0. А пък то какво стана в действителност срещу Бразилия, никой не го е вярвал.

Само да беше казал "Германия" вместо "Бразилия" и щеше да е прав човека...

позна !