Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното
Мениджърът на "Челси" Жозе Моуриньо прогнозира, че Бразилия ще спечели домашното Световно първенство.
Обратно в новинатаКоментари - Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното | Корнер.dir.bg
Коментари 151
Сяамо че всичко това де отнася д....холандците - те играят със сърце и дух плюс техника плюс един Робен, който е 1 оттук нататък и пак ще му гледат бутонките отдолу като профучи... Само личната намеса на Дон Блатероне може да ги спре.
Убеждавам се, че много хора които не разбират от футбол като теб драскат врели некипели без да имат ни най-малка представа от това. Да наричаш холандците тези дървари и този Робен прост добри играчи в сравнение с техничната игра на аржентинците е пълна подигравка. По нищо не се различават тъпите холандци от белгийците треторазрядни отбори които изпотрошиха краката на най-добрите вкл. Ди Мария
бразилците ако не бяха домакини, от групата нямаше да излязат, смешна работа са *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
финала е германия -холандия.евро футбола е по добар от ъужноамериканския.шампион е гемания,холандия,брасил,аргентина. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Aко искате да спечелите пари,драги разбирачи,заложете на чемпион-Xоландiя.Vерваите ми!
Tоя цървул да ги разправя на баба си тези приказки...Бразилия ще стане шампион, не защото играят добър футбол, а защото така са решили измамниците от ФИФА. Бразилия са гола-вода...И Хебър-Пазарджик ще ги тъпче, ако ги хване...
Не го знам какъв "специалист" е тоя, ама определено няма право в случая. На всеки гледал мачовете на Бразилия му става ясно, че не се представят на ниво и пак хитруват! Нямат място на финала и се надявам немците да успеят да се справят с наглостта им и подлите им номера.
Ако холандците са дървари, то Аржентина трябва да са пълни дърводелци...много смешно ми става когато бъркате реалността с това, което искате да се случи...
...мдаа, "едно е да искаш, второ е да можеш...трето и четвърто - да го направиш". Днешния отбор на Бразилия е само бледа сянка на някогашната слава. Не се правя на голям разбирач, но ми се струва, че бразилците винаги са се славели с перфектни, направо магични пасове. Това днес го няма.Освен това, едно време бразилските футболисти така играеха, сякаш танцуваха.Бяха много коректни и щадяха противниковите играчи. А днешния им отбор ми се вижда доста груб. Колко недостижима е класата на легендарните Зико, доктор Сократес и Фалкао!....Лично мнение - този Неймар, Наймар ли е има много неприятно излъчване - на дребен циганин тарикат от факултето.Грозно изрусен и с мазна физиономия в стил "аз съм най-велик". Много повече ми допада Меси, който има излъчване на примерен ученик и в същото време е гениален!
след тези тежки мачове се съмнявам че силиците на холандците ще им стигнат. Просто аржентинците ще си ги надиграят и отиват на финал. Другият финалист е Германия. Това е. Бразилия с толкова кадрови проблеми, съдиите и две рамена да им ударят мачът просто няма как да си го вземат. Това е. Който иска да ме слуша.
Всичко е уредено и съм склонен да му вярвам.Не е имало случай Бразилия да са домакин и да не са взели купата.
Жозе,позволи ми да не се съглася,като казваш : "...знаят какво правят..."..щото в момента гледам мача - май изобщо не знаят какво става.. ;-)
Дойчовците вече водят с 5 гола. Е..а ти и специалиста. Тоя мач да го прекратяват, че местните направо ще въстанат. Шампионът вече е ясен.
Абе капацитет къде си тръгнал да се изказваш. Нема такива дървени шлосери правени на грубия струг като холандците. А пък Робен.......леле майко, тоя прилича на нещо средно между барман и докер на пристанището. Тоя му сложи едно седло и е готов кон за яхане.
Заминаха вече,край! Въпреки,че мечтаният за мен финал беше Бразилия-Аржентина трябва да отчетем,че Германия на това Световно е много достоен отбор ,който трябва да вдигне купата!МАШИНИ!
Германия-Холандия също е вариант,да.... важното е да има класен футбол,другото са подробности!
ЛОЛ... това изказване някак не ми се връзва с това, което гледам в момента... предполагам, след този мач просто ще сменят целия отбор, тези поне могат да го направят няколко пъти това упражнение и да не се забележе видима разлика в играта...
Надей се. На финала сме ние. Конете ги биеме утре на финала-Ди Мария ще развинти братята им коне от Германия.
Аз като разправях че бразилският отбор е много слаб и са сбирщина палячовци, някои невярваха. Досега само помощ от съдии, и късмет че срещаха само латински отбори на елиминациите, първо Чили после Колумбия. Е сега дойде първият ЕВРОПЕЙСКИ ОТБОР и палячовците ще пътуват. Бундестима ги приземи много добре.
наистина истински оргазъм! Да духат супата латиносите! Има много да се учат като идват да бачкат в Европа! Истински спектакъл! Дано още 2-3 им набутат 2-рото!
Ясно, мислех че ще има финал на финеса и футболната красота Бразилия-Аржентина. Но нищо-утре шляпаме холандските коне и в неделя шляпаме и немските им братя с копита.
Ако съм на мястото на собственика на Челси, след това изказване на Муриньото веднага му прекратявам договора.