Лео Меси: Заслужавахме повече титлата
Звездата на Аржентина Лионел Меси не скри разочарованието си от загубата с 0:1 от Германия след продължения на финала на футболния Мондиал 2014 в Бразилия.
Обратно в новинатаКоментари - Лео Меси: Заслужавахме повече титлата | Корнер.dir.bg
Коментари 123
На това световно нито един футболист не блесна като индивидуалист. Малките отбори играха най-добре.
Много се радвам като гледах как големите европейски тотофутболисти отпаднаха. Много им било горещо. Много били натоварени. Яли боб. Нямало достатъчно проститутки. Айде милионерчета майната ви, че ни писна да ви гледаме резила. Играете само когато мачовете са уговорени.
Една малка победа на силовите споротове над футбола. Но добре, че имаше и латиноамерикански отбори да погледаме и истинско шоу. Иначе в Европа ние сме си свикнали с конете по терена.
Не ви харесва как игра Аржентина, ама тя игра точно като Германия. Е, значи на никой не му харесва силовия футбол. Когато Гърция стана Еврошампион, спечели точно с такава игра (9 в защита, 1 в нападение). Като не ви харесва, гледайте Копа Америка.
Кикбокс шоу имаш предвид. Аржентина игра най-тромавия и скучен футбол на това първенство, а Бразилия е на светлинни години от времето на д-р Сократес и Зико.
Ти малоумен ли си и ли само се правиш? Гледа ли мача въобще? Видя ли Аржентина какъв антифутбол практикуваха и бетона, който бяха забъркали отзад. Идеи - 0.
Какви 9 в защита бев, тъпак. 9 в защщита бяха аржентиците. Германия целия и отбор беше в полето на Аржентина. Само Нойер беше в центъра.
Браво на Германците, един отбор, един дух, една залужена победа. Другите отбори в едно с Аржентина колкото и да хленчат има какво да понаучат, отбор от звезди е обречен, защото всеки свети за себе си, каквото и да разправя Меси, сега ще се метне на самолетчето и ще си ритка в Европа, и ще си зима милиончетата и му дреме за Аржентина, ама нили трябва да има шоу.
Аржентинците като видяха, че съдията не свири червените картони и почнаха да играят американски футбол!
Истинското шоу го направи Германия. Този път тя демонстрира латино стил и то точно срещу латино тимовете. А силовата игра не помогна на Аржентина за титлата. Много грубост от страна на аржентинците и отново скучен футбол.
това го казва човек,който стига до финал след 1-0 три пъти,дузпи срещу холандия,4 незаслужени златни топки,сменил един куп тренйори,.един малък лиглйо,свикнал с незнайно защо съдийски и други аванти,,,смятащ се за недосегаем,данъците неплатените го доказват..латиносите затова не ги харесвам,повечето сякаш са такива
Първите 25 минути аржентинците бяха по-напористи наистина... чак се притесних, че ще спечелят...
И тук ще го пиша. Меси тя световната титла не се дава като Златната топка. Все още правилото е трябва да спечелиш мача, за да заслужиш титлата. Не умееш да губиш момко. От изказването си даже трябва в дън земя да потънеш. Като сте създали чисти голови положения, ти като най добрия нападател защо не реализира нито едно. Връщай веднага приза Златна топка не го заслужаваш.
Нищо не заслужавахте! Аржентина беше един от скапаните отбори на това световно и през цялото време игра ужасно досадно. Освен това, по никакъв начин г-н Меси не си заслужи златната топка. Много други футболисти бяха в пъти по-заслужили от него!
Да трябваше и Златната обувка да му дадат то кой ще издребнява да брои кой колко вкарал. Също редно беше и приза за най добър вратар да му дадат, и от него си няма. Даже и световната титла трябваше да му дадат да се снима с нея поне. :)
Тоя прехвален мухъл да не се изказва неподготвен, можеше и да си признае, че бяха по-слабия отбор, да не говорим, че победиха Холандия с късмет.
Направо беше за Оскар! Робен е един от любимите ми футболисти, но прекали на това световно. То не беше падане, не беше чудо....Холандците са по - добри от това, което показаха.
Толкова скучен и досаден футбол демонстрирахте господа гаучоси, че наистина се радвам, че найсетне Световното първенство завърши. Да добавя, радоста ми е двойна, защото дълго време няма да чувам грасовете на господа коментаторите Ибришимов и Ангелов. Добре поне , че Петър Василев - Петела не мернах нито веднъж за месец ...мой си късмет.
играеш в силен отбор дето ще целят отбор ще работи за теб с малко талант и получаваш златна топка ,сащят талант с слаб отбор става безличен и незабелижим.да живее марадона тои е неповторим *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
месси е консуматор .марадона правеше играта , бореше се за гола.докато месси в повечето време чкаше обработен топка.не е звезда. както и неъмар.медиини продукти. ялко *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Нищо не сте заслужавали! Възхищавах ви се как играете до 105-тата минута. След това решихте, че сте като на бойно поле и не играхте честно. Чисти два червени картона ви спестиха. Разкървавихте лицето на Швайнщайгер. И след този момент стисках палци Германия да ви накаже за тази арогантност и толериране от страна на съдията и съм безкрайно щастлив, че това стана!
Меси си взема милиончетата, защото ги заслужава като футболист. Никой не дава бадява пари. Но самият мач не беше като за световен финал. Явно напрежението е прекалено голямо. Но бях за немците - нали сме в Европа. Шегата на страна. Те бяха всеотдайни и играеха с хъс.
Само да ти кажа, че Холандия не играят никаде по-добре от тва, и тея чупят и ритат, и Германия са същите до някъде, тва е според мен
Меси е наистина гениален играч. А германците пък заслужаваха титлата, както и коментарите по-долу са все от разбирачи:) Как беше: от какво разбирал българина, а? футбол, коли и жени:)
Дрънкаш пълни глупости, не играе добре в последно време и незнам защо и не ми харесва много, обаче си остава най-добрия, достатъчно съм го гледал как играе преди, само знаете да хейтвате.
Да се сърдят на себе си холандците, не отидоха на финал заради грубата игра дето имат, само за хората с къса памет според ме те играят по-грубо от Аржентина и Германия, проблема им беше шото обърнаха много внимание на тва да се правят на артисти и такива неща.
Истинско шоу беше полуфинала с Бразилия - 7:1 !!! За какъв латиноамерикански футбол ми бълнуваш?
Така е, като не можеш вкараш, ще ти вкарат.Сам срещу вратаря на отлична стрелкова позиция, централният нападател на Аржентина не може да насочи топката в учертанията на вратата от непосредтвенна близост, камо ли гол да вкара - колко пъти съм виждал подобни.Това разграничава посредствените нападатели от великите - да ти вкара гол във важен мач, без много голви положения.За това Стойчков като футболист беше велик.Паднеше ли му такава ситуация, едно единственно положение да имаше в целия мач, грешка нямаше и вратаря нямаше шанс, биеше силно и точно - в 99% от случайте.Сега какво има да плачат аржентинциите....
Той може да си мисли, че е гениален, но дори и Марадона се изказа как не е заслужил за златната топка, а германците... те просто са новите световни шампиони и то съвсем заслужено! честита им победа!
Едно е да го искаш друго е да го заслужаваш. Аржентина не заслужаваше титлата. Последните и два мача показаха истинското лице на Аржентина. От както ги помня (1978) те винаги са играли така. Италианската връзка в техния стил на игра е изключително силна, същото се отнася и за Уругвай. На това световно истинската "Бразилия" бе Чили. Типичен южноамерикански техничен и красив стил силно различаващ се от европейския футбол. Така и трябва. Така трябваше да играят и Бразилците, но идеолога Сколари да пренесе европейски стил на игра в Бразилия доведе ето до какво. Що се отнася до Меси, да гениален играч но....ако беше в европейски отбор иначе никой не го разбира а и нямат тази бързани и изоставаха. За това Меси си бе сам и нямаше как да стане световен шампион.
Браво, заслужиха си световната титла. А Меси е звезда на Барцелона, но на световния футбол. През цялото време си пазеше крачетата, а не реномето на Аржентина. Истината е, че всички отбори играят добре, а накрая Германия взима купата.
Меси правилно получи златната топка, щото 120 минути с/у Германия не можа да пипне топката!
Всъщност нищо такова не казва. Казва, че са заслужавали повече. Не казва, че са заслужавали титлата повече (от германците), каквото впечатление се създава от заглавието. Свободни журналистически интерпретации пак...
Конете, ах конете. Немски, Английски, Руски, Холандски и т.н. Това си е конски футбол. Това, че в момента Аржентина и Бразилия са в рецесия, ги накара да играят и те като конете. Всички видяха в края на второто продължение грубата игра на Аржентина, а никой не забеляза Германия през първото полувреме.
"Меси е секси, малък и компактен".. За първото не знам, но ако малък и компактен означава смачкан - права е!
Искал да вдигне купата. Последните два мача не изглеждаше да има такова желание.... :)
Бастиян ШвайнЩайгер е един от най-силовите и груби играчи на Германия, ама когато го натиснаха падаше като мома. Виж първото полувреме си беше като гюлетласкач. Ама за пишешщите тук това е красотата на футбола. Да излезеш на терена и да "смажеш" противника. Футбола не бил балет и т.н. Глупости.