Коментари - Лео Меси: Заслужавахме повече титлата | corner.dir.bg
назад

Лео Меси: Заслужавахме повече титлата

Звездата на Аржентина Лионел Меси не скри разочарованието си от загубата с 0:1 от Германия след продължения на финала на футболния Мондиал 2014 в Бразилия.

Обратно в новината

Коментари - Лео Меси: Заслужавахме повече титлата | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 123

В целия този прехвален германски отбор нямат един като Меси - изключително техничен футболист, харизматичен, при това скромен и спортсмен...да сте видяли Меси да фаулира някого??? Ето това им е болката на изтерясалите германци - грозни, груби, далече от това, което се казва феърплей.....

Харзиматичен? Кой? Меси? Пази Боже! Ама ти не за ТОЗИ Меси говориш, нали?!

Той не я заслужи титлата. Подариха му я.

Хора внимавайте с какво се храните и поите. Който прекалява с чипса и колата добива този нещастен вид като на човека от снимката, той видимо е прекалил с тяхната консумация. Вредни са за здравето, а сигурно докарват и стомашно разтройство. Да не се чуди защо повръща, с тоя чипс и с тая кола.

и като нямат кво? как завърши мачът? само не ми обяснявай ако това, ако онова... двата отбора си бяха равнопоставени почти през цялото време, немците си излязоха едни гърди напред съвсем заслужено...

Тъпа овца! За тъп и недодялан, се обърни към Масчерано и Лавеци!

Какво стана бе разбирачите? Нали много разбирате от футбол? Мууухлюююююввввцииииии! Големи коментари нещо праскахте. Когато Сатрапа казва, не искам да чета боклуци под мен. Ще слушате и ще си записвате! Ясно ли е? От първия ден разказвам как Германия ще си тръгне с купата, ама няма кой да чуе. Народа ми е по-лесно да чува това, което му харесва. Какво направиха Аржентина? Екранизираха на "Маракана", "Опълченците на Шипка". Пълна трагедия! Аз по-уплашени хора не бях виждал. Сега да идат в Джебел, про баба Хатиджа на ходжата жената, за да им лее куршум за уплах. И като научат футбола, след четири години на поправителен в СССР.

Пълен нещастник! Баси хобита!?

То след първенството в ЮАР, на приятеля на дон Фидель му остана само да се изказва. А и нали трябва само един да е велик;-) Пожелавам на Меси много бъдещи успехи, независимо че не харесвам аржентинският стил.

Те германците са милозливи. Сигурно са се смилили и са му дали на Меси да се снима със световната купа, да си има така за спомен снимка с купата, че друго яче няма да я подуши този талант. Талант не талант няма купа за него. Купата е за германците. Мюлер го надигра, германската защита го наигра, германския вратар го надигра, колумбиеца Родригес го надигра. За Меси остава място само в тима на посредствените от това световно. А Аржентина загубиха колкото и да не ти си иска. Втори са.

Напълно съм съгласен, че Аржентина не заслужаваше да са втори - по скоро трети или четвърти.

Харесвам тимът на Германия, заради прословутото трудолюбие на тези хора. Криза не криза, Германия е поне на четвърт финал. Не като Бразилия, която стигна до тук, благодарение на късмет и Рефериньо. Не видяхте ли, че след победата им с 7:1, германците дори не се радваха на победата си. Те просто спрях да вкарват голове. Защото знаеха, какво означава тази загуба за футболната нацията на Бразилия. Те дори след края на мача, бяха при колегите си от противниковия отбор. Гледайте мача пак, има къде! И последно, дори и Наймар и Тиаго да бяха на терена, резултата пак щеше да е в полза на Германците. Там е друга бира, ние не можем да коментираме. Не можем да мислим като тях. За Аржентина две неща. Меси е голям футболист, но национала не е Барселона. Треньора на Аржентина Алесандро Сабея е великан. най-добрия на "Мондиал 2014"!

Аржентина като имаха Меси какво? Да не би нещо да направи, беше едва забележим. Не и трябват Меси и Роналдо за да станеш световен шампион, не го ли разбра това?

Еми искал я е. Като малко дете. Той може би е очаквал, че и тази купа се "дава", а не трябва да си я спечелиш? Но тоя път объркА рейса.

На тези, които се прехласват пред германия и техния футбол, ще им напомня мача с Гана.....пуснете си кадрите или влезте в Интернет ако сте забравили каква мъка беше този мач за прехвалените германци......да не говорим за мача с Алжир!

То и ти ако имаш нерви изгледай всички мачове на Аржентина на световното. Но ще заспиш още на първото полувреме на първия. Твойте любимци изгубиха примири се. Гана мана ама Германия е новия световен шампион. Аржентина е втора. Което за скучната им игра си е пре много и е голям успех.

Съжалявам, но германският футбол не е атрактивен толкова, колкото го представяте...както всичко в Германия тази игра при тях е тривиална, рутинна, суха, без въображение и в края на краищата без наслада за зрителя....Защо Германия няма нито свой Пеле, нито Роналдо, нито Марадона и да изброявам ли още ??????

Новия световен шампион се нарича Германия. Най добрия футбол на това световно го демонстрираха те и затова си тръгнаха с купата. Всичко си им беше на 6. А Аржентина заради скучната си игра и това, че дори на финала разчитаха на късмета, а не се разиграха да направят нещо интересно поне на финала си останаха втори. Загубиха от по добрия. Германците в повечето мачове играха много добре и победиха ти каквото и да пишеш няма да промениш този факт.

това го чета за 6 път , като си толкова сигурен пускаи си фишове , само мързелив човек може да се възхищава на германците че били трудолюбиви,

понеже го бъзикате за чипса и колата: гледах едно документално филмче за меси и трениорът му от детските години в аржентина разказваше как меси бил слабичък ,но много оби4ал шоколадови бисквити и тои му обещал да му дава по една бисквитка за всеки гол , а понеже бил дребничък- по две бисквитки за гол с глава. меси сам си качвал топката на главата и тогава биел :)

ФИФА надминават себе си,Меси знае,че наградата не е за него!

и месси и масчерано са супер готини , a германците са направо противни.