Коментари - БФС: Станислав Тодоров трябваше да прекрати мача | corner.dir.bg
назад

БФС: Станислав Тодоров трябваше да прекрати мача

Дербито между Литекс и Левски (2:1) е можело да бъде прекратено, според правилниците на БФС. Това разкри съдийският наблюдател на срещата. Според него Станислав Тодоров е трябвало да изгони дейните участници в мелето през първата част.

Обратно в новината

Коментари - БФС: Станислав Тодоров трябваше да прекрати мача | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 18

А хаха хахахаха - а ако уефвски беше бил всичко щеше да е наред нали ? Нещастни мижитурки - съсипахте родният ни футбол с комплексарските ви изпълнения да бутате един некадърен и изкуствено създаден милиционерски отбор ! Нямате бъдеще - нямата и минало, с което да се гордеете, затова така отчаяно сте се хванали за настоящето, в което и БФС и съдии и политици и мафия бутат геренските селяндури, а те не могат вече 20 тодини да отцепят от крайното кварталче на София и си остават един жалък и посредствен селски отбор. Колкото и да ги правите шампиони - няма да ги научите на футбол, ще им късат задниците навън и ще излагат България където и да излезнат ! Защо и докога трябва да търпим безобразието на сините лекета в БФС - нямаме нито едно класиране на европейско или световно откакто те са там - няма и да имаме ! Защото насила се лансират некадърни и надути геренски палячовци, на които възможностите извън герена са нулеви - добри сте само когато съдията ви бута гювеч, БФС ви е уредило мача и другият отбор е купен. Във всички останали случай сте жалки на терена ! В цялата си измислена история уефски няма нито една спечелена титла без съдийска или политическа подкрепа. НИТО ЕДНА ! Няма по просташки отбор от уефски и докато тях ги има футболът в България нама бъдеще ! Нищо не са дали на родният ни футбол - само смуат от него, за да си пълнят ненаситните геренски гърла !

Бях на мача!!!МНОГО СЛАБО СЪДИЙСТВО!!Съдята стана главно действащо лице!А страничните гледаха като падар обрано лозе!!Страхливци,отишли там за да вземат парите!!!

Явно този път отпуска ти от психодиспансера е кратъки затова бързаш да се изсереш по всички теми! Прасетата като теб трябва всеки ден да правят свирки на Боби Михайлов и Наско Сираков, защото те са съучастници на престъпленията, които извършва Централния Свиневъден Комплекс на Армията и неговите главни свиневъди - "Праховеца" и "Гърнето"! Отдавна трябваше да сте във "В" група - причините, поради което "Ботев" Пд. са там при вас трябва да се умножат по 1000! Аре, погрухкай още малко тук-там, тропни с копитца и се прибирай в лудницата!

Боби слугата на Гришата си изпълни работата както винаги!

Юзърче!Много просто и ограничено момче си!Левски е създаден и има история много преди ЦСКА/преди ЦДНА/.И двата клуба си имат своята история, в която всеки от двата отбора има има и върхове и спадове.Има ли са своите и велики играчи.Били са играчи не само на своите отбори, но и на България.Не ме карай да ги изреждам защото са много. Левски го направиха милиционерски отбор много, много отдавна.Тогава сигурно и баща ти не е бил роден.А не е към МВР също много отдавна.Сигурно и това не знаеш! Днешните футболисти и двата клуба за съжаление са на твоето чалга ниво.Нивото на каквото е и цлата ни нация.Нация от прости, тъпи, ограничени и озлобени хора, на които ти си типичен представител.

Проблема започна от посягането с лакят и агрисивното влизане на Гаджев,защо всички се правят ,че не го забелязват???

Според мен съдията свири реално! Невидях, защо могат да имат некви претенции от Левски

БФС защитава интересите само на един отбор - този на евроидиотите. Би трябвало да го прекръстят на ГФС - геренски футболен съюз. Струва ли си да мачкат останалите отбори в Българското първенство, за да издигат насила един посредствен отбор като левски ? Явно не осъзнават факта, че слабото ни първенство може да помогне левски да вземе участие в Европейските турнири, но няма да му помогне да играе футбол там ! И точно това се случва - наблюдаваме как левски взима участие дори и в Шампионската лига - но само взе участие, защото такава беше политическата поръчка у нас - не игра никакъв футбол и логично завърши трагично и изложи България. Не е ли по-добре да оставят наистина футболистите сами да решават мачовете на терена и да не контролират в полза на един или друг карйният резултат - така ще знаем, че шампионът ни е заслужил титлата с футбол, а не защото е избран от сините подлоги от БФС. Насила хубост не става - колкото и да се опитвате да направите от геренските принцеси европейски отбор няма да стане по този нагъл и брутален начин - оставете ги сами да играят, з ада се научат на футбол - безмислено е да ги бутате напред за сметка на останалите отбори, не го заслужават !

защо се дракаме и обиждаме не виждате ли че фудбола в б.г. е както всичко останало,искаме да отидем на стадиона и да се забавляваме да се кефим от приятен фудбол а то след време ще стане гладаторска арена както ни е родината.

И защо смяташ, че БФС защитава интересите на цска ? Сигурно си адски тъп !

много си проз бе бате червен ! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

чичо Пешо, залсужил ку... си ти. осъзнай се!ква В група, бе, момче...къв Ботев Пв. оди врътни една минюга на борат и изи, изи бой!

левскар съм от 30 год.но да си призная,гадзев бе за гонене,напълно умишлен удар без топка. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Що ли те събрах с лъжичката от рогозката?????? Прасето си е прасе - за него локвата и боклука са естествена среда на битие!!!!! Скрий се бе дебил и си гледай панчаревските шопари (май трябва да ги биете накрая за да се оправят). Или пак държавата ви е виновна?

Защо ми се струва че по-голям идиот от тебе няма????? Погледни си кочината и не се явявай повече в нета!!!!!!

проблемите ,започнаха още от началото на мача!Тогава Том от Литекс ,започна да удря Минев зад гарба на садията,но страничния си затваряше очите! И тези грубости продалжиха да нарастват до онази минута!!

Май забравяш, че до момента единствено Левски има победа в групата - тоест носи точки за България. А ЦСКА какво донесе??? НИЩО, НИЩО!!