Коментари - Два гола не стигнаха на националите ни да бият Молдова | corner.dir.bg
назад

Два гола не стигнаха на националите ни да бият Молдова

2:2 в Кишинев в мач, който можеше да отиде и в двете посоки

Обратно в новината
| Редактор : Николай Петров

Коментари - Два гола не стигнаха на националите ни да бият Молдова | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 33

До първият ни гол, нашите играха с желание. След това абсолютно нищо. Онези ни изпуснаха накрая. Молдова последните квалификации последни, постигнали 1 точка и получили 30-ина гола, като нямали победа преди този мач от 13 мача. Не са като над 600 хилядната Черна Гора дето не можем да спечелим срещу тях от 7 мача и всички последни ги губим.

Част от играчите и за В група не стават. Направо ми се фогади докато слушах - сина ан тоз, сина на ония. Е единия син се излеваяи, другия син се излевачи и пуснахме 2 гола. СТава дума за брутално левачене. Все едно съм събрал лапетата пред блока да играят.... С по-добър подбор на играчи можем да бием този състав на Молдова с 10-1, както ония остров. Нивото им е доста по това на Малта, приемрно. Всичко в тази държава е семейсни връзки и далавера. Как да вървъм напред?

Резил след резил да живее инджинер Гондзу ша упраи футбола в България

Вън този треньор от националния отбор! Само, юноши да бъдат в националния отбор! Срам!

Някои играчи си бяха на ниво. Но част от смените бяха толкова жалки, че се чудя този мач не бепели за удовлетворяване на претенциите на мама и тате. Пълни нули. Не ги виждам и петото ниво на английския футбол. Чочев щеше да направи хеттрик срещу този отбор на Молдова.

И му се чудех на треньора, защо викна стоящият от доста мачове резерва вратар в ЦСКА 1948 Шейтанов, а не в много по-добрата и много по-добър на излизания Петър Маринов? Да огледа и накрая на мача какво правеше защитата ни, където накрая изпуснаха и да ни вкарат трети гол!

Какъв мач само и двата отбора ще липсват на световното :)

Е нали сме били много по-добри оставало само да го покажем??? Абе сельовци, вън всички и треньор и футболисти. Чеп за зеле не става от вас бе. Едни тъпи Македония какъв стадион направиха и кой ли не биха, ние сме тотално дъно вече. Щом Молдова не можем да бием..

Ее, дай да почва световното, че да не ни занимават с тия аматьорски глупости...

Проблемът е в това, че у нас няма нищо естествено: СПорт Състезания Оценки Стипендии Награди Пазар Подбор Назначения Всичко е семейни връзки. Всичко е ало - сина ми да пуснеш непременно. Ми то едното лапе беше толквоа жалко, че направо ми дожаля за него. Намерете му друга кариера на горкото. 5-6 души въобще не приличаха на професионалисти от какъвто и а е спорт. ТРагедия. Тактиката - добра. Титулярите - добри. Смените 50 на 50. Част от тях ок. Но половината.... малеее. Как ще викнеш подобни играчи в нациоанлен отбор???

Няма по-слаб отбор от Молдова в Европа. Освен ако не броите Сан Марино за отбор. Молдова падат у дома дори от Литва и Естония. А Малта са им като Дреийм Тийм. НИкакъв компромис за тази излагация. Моите уважения към десетте момчета които игтаха добре. Но Трябва да се потърси сметка на шаба за останалата пасмина.

Тутулярите с добра мотивация можеха да бият молдова с 5-6 гола без ниаккъв проблем. Един Турицов на моменти ги минаваше всички и го спираха с фаулове. Чочев го няма, няма го и други важни фигури. И все пак на моменти ги минавахме като пънчета. ПОсле почнаха смените и влязоха някакви клоуни.... Не просто слаби, те бяха много далече от идеята за профи спорт.

два селски отбора не можаха да се бият

Гондзу да подава оставка! - не да върви в Америка! Първо да си покаже дипломите за образование! Съд за фалшификация на образованието му!

Как ще намерим сега по-слаб отбор от Молдова, че да бием като гост? Това беше най-силния коз. В смисъл най-слабият възможен съперник. Сега какво?

Еее, можеше и да не са два, а шест гола. Оставаме оптимисти. Най-слабите отбор в Европа. По-дълбоко дъно от това няма. БГ футбола е чалга, зализани гейове и тъпи татуирани бабуини.

Toя треньор го крепеше Боко.Сега за къв уй още го държат?

Нека гледат момчетата, нека се учат, за това сме ги пратили. :-)

Споко, от ,,Горно нанадолнище,, още не са ни били :)))

Молдова би се борила да не изпадне от Североизточната В група...

Крайно време е да бъде закрит т.нар. национален отбор по футбол и БФС. Не е нормално да съществува нещо, което всъщност го няма.

Докога ще търпим недъзите на българския футбол?

Спорт и отбор с отпаднала необходимост, не я можем тази игра, мързи ни да тичаме и да мислим, да се закрива БФС и мафиотските клубове

Ако не бяха лъвове а хора, щяха да спечелят, титлата ги деморализира

Дефакто, молдовците бяха по добре от нашите тъпанари, няма по големи аутсайдери в света от тях, а треньора им е уникален идиот.

На родните лъвове, не допуснаха загуба от силния отбор на Молдова, да бъдат посрещнати у нас с фанфари и фойерверки.

Отново сензация....равен мач. Браво момчета, вие сте гордостта на Територията Дали ще се изкачим на предпоследното място в световната класация?????

Ако на Територията се забрани хазарта като в Израел, "професионалният" футбол се закрива светкавично. В момента парите за "футболистите" и всякакви други " "специалисти" идват от хазарта. Вижте ппазните стадиони и заплатите и работата е ясна.

Пуснете галантните, финни и както казаха изморени в края на сезона ритнитопковци да играят срещу жени - само така имат шанс някак дори нечестно да спечелят. Уморени били - а истинските футболисти сега тепърва започват мачове на Свтовно първенство. Радостното е, че и БНТ ги скри и показва само на 3ти канал.

Важното е на Гонзо и пасмината в БФС да им е добре, а на нас и футбола ...

Къде национален отбор,бе ора? То българи не играят в местния цирк ФБед лига, ние искаме национален отбор? Ония набедени подритващи топка у чожбина не стават. А малцината местни туземци хич ги няма. Щото ако се намира някой и друг българин от повиканите в местните обори, те повечето време търкат скамейката. Младото поколение след 17-тата година го оттичат в канала. Съдба, нали?

Каквато нацията, такъв е и футболния тим, разпасана сган от тъпанари имащи се за хитри тарикати. Гена ни е сбъркан, не сме народ, а мърша…

Африканците назначават за треньори на футболистите си изявени европейски треньори, а ние назначаваме местни тъпанари, отрепки