Коментари - Съдбата целуна Франция - нов нещастен автогол в края прати "петлите" на четвъртфинал | Корнер.dir.bg
назад

Без вкаран гол от игра в четири мача, този отбор е сред най-добрите осем

Обратно в новината
| Редактор : Динко Гоцев

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 16

Изобщо не го гледах тоя мач и ми е през оная работа Едни негри срещу други негри.. Благодаря но Европа не е Африка, колкото и да се опитват да я направят

Ох аз пък се уморих от расист. И коментари. На мен ми е все тая какво мисли един фа. Ист

Ляв, модерен, прогресивен, толерантен, веган, небинарен. В тъжни моменти гаджето ти те развеселява и ободрява с черния си инструмент. Остави ни нас - простите расисти ганьовци.

Без Дивок Ориги няма футбол, ей да знаете от мен! Сам осакати Барса и Спърс на финала със страхотен гол. Тоя гардероб Лукако не знам кой му плаща пари за да играе футбол. Яд ме е за КДБ само. Един свестен футболист за последните 10 години.

Ебахти автоголовете на това европейско...

Ако Франция играеха без Мбапе, а Белгия без Лукаку и двата отбора щяха да играят по-добре...

Франция дотук е с една дузпа и два автогола на противника. Оправете си за ИП-то!

АФРО 2024

Само 3 минути продължение. А за Словения и Хърватия 6 - 8 минути. Дайте им още, не ги жалете...Или са наши хора, тях ще ги наредим...

Мбапе, гризман и т.н ама ако го няма Канте много бой ще ядат франчулята

интернета в ада, чак Хитлер е почнал да коментира в тоя сайт

Пуснал съм си мача, ама се бръсна в банята. По едно време се заслушах-Канте, Кунде, Доку за Обамеяно...Баф мааму, стреснах се, па погледнах дали съм на верния мач! Требваше да гледам Франция-Белгия!

Пускам Диема, то пише Франция срещу Белгия, а гледам Нигерия срещу Конго. Но ми прави впечатление нещо - и двата отбора са пуснали по 2ма бели, което нетипично за африкански отбори. Иначе добър мач правят. Доста сносен мач за Купата на африканските нации.