Григор Димитров даде отрицателна проба за Covid-19
Българинът вече е здрав, съобщи в "Туитър" хърватският спортен журналист Давор Буразин
Обратно в новинатаКоментари - Григор Димитров даде отрицателна проба за Covid-19 | Корнер.dir.bg
Коментари 151
На английски ли го написа в инстаграма? Щото там само на английски пише за разлика от други спортисти, които освен на английски пишат и на майчиния си език, но сигурно не знае френски, нали е от Монако.
Тоя Хасковски Сиганин,веднага да сваля тази фланелка със Българското знаме,защото не го заслужава да го носи на гърдите си,продажника скапан,бил оздравял,всичко беше постановка,за да му обърнат повече внимание,че го бяха забравили покрай тази пандемия,този не е мъж,а Гей сплескан,Кофе Бобоне да му го набие чак до сливиците,за да му изкочат очите.
И от какво е оздравял? Как така? Нали тоя вирус е мега опасен? Как.. без болница и без лекарства оздравя?
и тити папазов утре ще каже че е е оправен след като си свърши работата и локнаха стадионите.
Изигра си ролята и оздравя. И той като Домуса. А как са пияндетата Щереви?? Те кога? И оня мизерник-ревльото??
В държавата ни ври и кипи, а те взели да ни занимават с Григор Димитров. Това ли е най-важното?
Проверявайте си информацията преди да я пишете. Основен принцип в журналистиката. Това е фалшива новина!
Явно вирусът здраво го е " тръшнал" щом оздравя за две седмици.домуса за три дена беше готов
Кога го хвана,кога оздравя ? Значи коронавирусът не е толкова страшен,колкото го представят!
Да си жив и здрав, Гришо! Още много години да ни радваш, и успех във всичко! Пази се, и който те мрази, под теб да лази!
ОГРОМНА ПОБЕДА НА ЩАБ-А и НОЩ! Благодарение на тяхната компетенция, топ-ракетата ни е отново на крака и сред живите! Излекуван, без лечение! Нали ?
НИкой не се е и съмнявал. Ама пак е на опашката. Джокович се зарази след него и оздравя преди него.
Няма официална информация. Да се надяваме, че е вярна тази "вътрешна информация" на журналиста.
Сюиткейз, терминал 2, Кравария.... Ама там много вирус, много нещо! Да не те карат само да пиеш белина?
Ама ,много ясно ,че ще оздравее.Той няма да е сред тежко болните или умрелите.Нека всички видят как всеки може да се разболее,дори и Григор Димитров,а после набързо....оздравя.
Тенк ю! Мене ме нема в целата схема, още преди да направят Т2, по времето когато си пасъл овцете.