Коментари - Григор: Липсваш ми, тренер | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 7
Коментирай
Нямам думи, жалка работа, или има проблеми с рамото и трябва да се оперира и лекува, или симулира и няма никаква идея какво да прави, жал ми е за това момче, но така не може да продължава това е факт.
Е аз пък взех че сложих запетайка долу след " Е". Е сега пък няма да сложа. Даже и след " че " няма да сложа.