Коментари - Григор обясни сълзите след финала и говори за сравненията с най-силната му 2017-а | corner.dir.bg
назад

Григор обясни сълзите след финала и говори за сравненията с най-силната му 2017-а

Нещата са позитивни за мен в последните месеци, оптимист е българинът

Обратно в новината
| Редактор : Динко Гоцев

Коментари - Григор обясни сълзите след финала и говори за сравненията с най-силната му 2017-а | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 145

Благодаря ти! Вчера спечелих 500 кинта с твоя помощ! Давай все така!

тенисист и мъж! Браво!

Няма нужда от обяснения! Адреналинът си е казал думата.

АБСОЛЮТЕН СРЕДНЯК ВИНАГИ В ТОП 100

нашия пак изложи България време е да се оттегли от спорта

нищо не става от григор все пада

Великолепно! Манго от Хасково реве! Видите ли и той бил човек! Най хубавият завършек на сезона Цирлата

дано продължи все така напред да пада

Браво Гришо ! Най важното позитивен и далеч от хорската злоба . Можеш ,вярваш и успяваш . За тези дето те .... да духат супата докато е топла!

През 2017 год Григор спечели турнира в Лондон, в отсъствието на големите фаворити. И се придвижи до 3-то място в класацията. Джокович бе контузен и имаше намерение да се откаже. Но жена му Елена го разубеди. От тогава до днес, Джокович спечели много купи, турнири и титли и твърдо застана на първо място. А Григор тръгна надолу и смени 3 жени

Сигурно грешиш тенисист с тестис

МАЧКАЙ ГРИШО!!! Браво!Само суперлативи за Григор Димитров! Малко останаха личностите, а в частност -спортистите, които могат да ни накарат да се гордеем че сме българи! БРАВО!!!

Казах ви, защо загуби мача От безсъние Цяла вечер си е представял как вдига титлата. Кеф

Прекрасен Григор! Много успехи му желаем и през следващия тенис сезон!

След тази година, манго от Хасково се отказа от България!

да много успехи той постоянно пада

Ноле печели УСА опен и на следващия ден играе за Сърбия! Велик! А за Манго от Хасково, все няма време, за България! Плачи сега! Никой не ти съчуства. Даже се радваме

Ти какво точно изискваш от човека? Да седне на площада в Хасково и да раздава бира ли?

Джордано Бруно е заловен от Римската църква и е предаден на Инквизицията. Осъден за еретизъм заради своите възгледи и учения. На 17 февруари 1600 година е изгорен на клада на римския площад Кампо деи Фиори на 52-годишна възраст. Ноле е сегашният Джордано. В затвора лежа, на турнири не участва, но си отстоя теорията! А тука, някакъв манго от Хасково циври като момиченце

Много е просто! Да отдели два дена за България! Толкова е просто, като феновете му! Най ми се е запаметила сценката, когато България играеше в Акапулко, а в същото време, манго от Хасково подаваше маратонката на Серена Гнус

Ноле е май-здрав просто, защото не си вкара отрова с ваксините. Доста спортисти се споминаха през последните две години.

Откачалка

Джордано Бруно (на италиански: Giordano Bruno), роден Филипо Бруно, известен още като Бруно от Нола или Бруно Ноланеца, е италиански монах доминиканец, философ, астроном, математик и драматург, който първи отстоява идеята за безкрайността на Вселената. Неговите космологични теории са естественото продължение на новата по онова време хелиоцентрична система на Николай Коперник и определят Слънцето като една от безбройно многото свободно движещи се други звезди.

Лекувай се! Обсебен си от Григор!

ще яде...... Гришо си скъса ....от тренировки и ето на, финал и една торба пара..... Няма невъзнаграден труд...... има само мрънкачи и завиждачи.... като повечето драскачи тук , разбира се "българи"

Не само българи . Те се имат за патриоти като плюят по всичко бъргарско.

Да докосваш титлата и да загубиш! Прекрасно! Почти си на върха и не можеш да стъпиш! Велико! Само това си заслужава да види човек, как манго от Хасково ридае! Как никой не може да го успокои Великолепно! Благодаря ти Господи, за незабравимата гледка! Предателите също плачат, не само предадените

Е, как да има време за такова ла*нао като теб ?!

Някак неудобно и противоестествено е да се сравняват Джокович и Григор. Разликата е космическа и не е в полза на хасковлията

...трай си бе "бате" ...щото си много прост ! Това е реалното !

Гришо, гордеем се с теб. Българин на финал срещу най-добрия тенисист в света. Това е само за себе си огромен успех! Браво! Продължавай смело напред!

АБСОЛЮТЕН СРЕДНЯК И ЗА УЧИТЕЛ ПО ТЕНИС НЕ СТАВА ВЕЧЕ

Гришоууу....стига млати туй топчи. Ела си у нас в Аскьой. Ши маами гащи из Кинана, пък и много пумакини има.

В интерес на истината, игра добре на турнира. Май настилката му беше удобна. Пожелавам му след тази загуба да получи срив, емоционален и физически, за да изчезне от полезрението ни

Ако Григор взимаше медицински таймаути, симулираше болки в кръста, оплакваше се от стомашно-чревни инфекции ( за които се предполага, че не излизаш от тоалетната! ) и се жабуркаше с билки от онова бялото шише - тогава щеше да е като НоВакс шмекера симулант!!!

Момчето си има професия, слава и пари! Ти нямаш твой живот! Затова си активен драскач срещу Григор

Разбрах де! Да се лекувам! А ти, влюбената в манго от Хасково, що не се лекуваш? И стига с тези жълти стотинки, които бил спечелил!

Той поне прави нещо добре и е в елита на света! Ти си обсебен от него форумен драскач!

Опухах. Хасковския като октопод в скала.

Той плачеше от радост! Явно парите от второто място+парите от тотото са били доста повече от тези за победителя в турнира! И то без да се напъва както видяхме...

АБСОЛЮТЕН СРЕДНЯК И ЗА УЧИТЕЛ ПО ТЕНИС НЕ СТАВА ВЕЧЕ

С всичките тези болести, дето си ги написала, Новак пак ще бие Гришо. Даже да е сакат, с една ръка и на един крак. Гришо няма шанс

Оф, Гришоооо.... шампион със сантименти не се става! Топки се искат за това, а не сълзи! Кой, както иска да го разбира!

А ти за какво ставаш?

Плачи цирло! Ридай Това заслужаваш ти и твоите фенове! Кой /Ноле/ разплака доброто момиче?

Аз само за пред камерите роних крокодилски сълзи. Джоката ме би иама се измъчи. Аз от тотото взех повече от него.:)))))

От омразата ти която е подозрително силна,до любовта ти към Гришо те дели 1 крачка! Или си бил влюбен в него ,или скоро ще се влюбиш!

Григор винаги е бил готин, дори срещу Ноле, Нолв никога не ми е бил симпатичен нито йаро стил, нито като личност, Григор винаги е покаьвал уважение към държавата ни и хората ни, Респект. Голям е и като човек и като спортист

Винаги е много трудно да си пръв постоянно. Очевидно е, че Григор не може винаги да разчита на това, противник му на финала да е болен и той да победи. Но защо да не бъде постоянно втори или поне в първите 6 или поне в първите 10 ? Защото това ще покаже, че има устойчивост в постиженията , а в нашия случай дали е така ?

Интересно е кой плаща на тези злобари, да плюят по всеки с който трябва да се гордеем