Мач на деня: "Левски" и Лудогорец в дерби без право на грешка

Ситуацията преди мача на "Герена" е еднакво напрегната в двата лагера

Обратно в новината

Коментари - Мач на деня: "Левски" и Лудогорец в дерби без право на грешка | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ей, много свине се изказват тук. Няма ли кой да ги набута в калта? Както свинята лежи в калта?

Не съм от Разград,но пожелавам успех на Лудогорец,че "Левски" ,специално привържениците им са силно антипатични!

Дерби, дерби, ама само за сините идиоти!. Какво дерби може да бъде срещата между 11 кратният шампион на страната и отбора на сините идиоти, които вече 10 мача подред нямат победа! Интересното ще е друго. Днес ще бъде единственият ден в годината, в който оранжево-червените хибриди ще подкрепят сините смешници.

Аз поддържам ЦСКА и в днешният двубой ще бъда за Лудогорец! Никога за Левски-отбор без никакви успехи за над 100г ,а феновете им са утайката на обществото! Никога не съм за Левски(както и много други хора,които познавам). КЗЛ!

1:0 за гoвeдата от несъществуваща дузпа в 92-рата минута! Може и някой отменен гол от ВАР за спорна засада на резаците през първото полувреме!

Да видиме на Хасковската ракета кой космос ще е крив днеска.

кой? Вятъра и международното положение!

Лудогорец имат оправдание за днешната загуба: не са се възстановили след 120-е минути в Белгия.:)

Всичко различно от 0:0 или 1:1(след няколко ВАР-а) ще е изненада.