Коментари - Минимален аванс и поредна трудна стъпка за българските отбори към европейска есен | corner.dir.bg
назад

Ботев Пловдив и ЦСКА 1948 ще опитат да се класират в плейофния кръг на Лигата на конференциите

Обратно в новината
| Редактор : Николай Петров

Коментари - Минимален аванс и поредна трудна стъпка за българските отбори към европейска есен | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 2

Гледам ЦСКА 1948. Първият мач пълно с пробойни в защита. Кипърският отбор имал 16 удара и 9 корнера. Особено първата част на първото полувреме и последните минути, бяха изцяло за тях. Последните минути при игри с глава, греда и топка тупнала до гредата, където вратаря нищо не можеше да направи. Съставът им се оценявал на 24 милиона евро. По принцип 2:1 като домакин или 1:2 като гост, оценявах за 50% шанс, дори преди с отчитане на голове на чужд терен. Ботев може и да са по-класният отбор, но неща на домакинство се обръщат и онези може да изглеждат доста по-добре. За ЦСКА 1948 давам примерно 35% шанс за продължаване, с оглед показаното. Но играейки същото, домакинско предимство, говорена горещина и влажност в Кипър, може да бъдат победени с повече. Надявам се да не е така, но има и реалности. Вариант Лудогорец-Карабах едва ли ще е. Дано ме оборят. Пафос все едно е тип Ботев с руски собственик, но вложил повече пари. ;)

Ше ти напълнат кошницата като на Рязания отбор.....