Коментари - Представиха Симеон Николов в Новосибирск с униформа | corner.dir.bg
назад

Представиха Симеон Николов в Новосибирск с униформа

Там младата ни звезда ще играе под ръководството на Пламен Константинов

Обратно в новината

Коментари - Представиха Симеон Николов в Новосибирск с униформа | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 76

Отборъте на жп-то и товаие жп-ска униформа! Егати и простите хора - били го мобилизирали..

Тия двамата явно не се притеснявст че русия ни обяви за враг включително и тях има и други наши спортисти и се чудя кой позволява да се ходи там

Горд

Дано Мони не си яде гъза после, че от питомното отива в дивашка Русия. Все пак парите НЕ са единственото на света. Ама те си знаят, нали са волейболно семейство.

Той отива за волейбол , те му надяват фуражка още с пристигането.

С този перчем изглежда като казак! Браво, Мони, да не ти прави впечатление, какво се коментира тук. Завистници много, ти си гледай кариерата на спортист!

Локо са железничари! Не се изказвайте неподготвени!

В Русия всички са подчинени на Путин, железничарите също.

А у нас как е?

Абе, то и нашите железничари са с униформи, нооо ние сме свикнали да търсим под вола теле!

Руското волейболно първенство е второ или трето по сила след италианското и полското. А може би е най-добре платеното. И в момента там има куп чужденци, включително италианци, американци, белгийци и др. Със сигурност е школа и израстване за Мони Николов. А на тия дето пишта за лошите руснаци мога да им кажа, че от руснаците добро сме видяли, ама от новите ни господари от Брюксел, Лондон и вашингтон нищо добро никога не сму видели в историята ни като народ. Или може би бомбардировките над София с над 4000 загинали цивилни са демократични и трябва да им благодарим, а?

Добро със сигурност си видял, но от обикновения руснак, не от държавата им. Та нима всички американци за идиоти, само защото президентът им не е с всичкия си? Или ако гепат някой циганин в друга държава и се разбере, че е от България, това да значи че всички сме цигани...

Забравяш бомбардирането на Варна от руснаците 1915, опитите да превземат Добруджа, 45 години зверски комунизъм под руска окупация, лагерите на смъртта...когато руснаците отрабиха българските исторически артефакти, златния ни резерв... "Чужденците" които играят в Русия са свързани с тази страна, като нашите руски мекерета. Има ги навсякъде.

Горд

Е какво, като ги има тези "купища" чужденци, като си играят само у дома?

Явно скоро време и те ще тръгват към фронта войници няма вече всички здрави мъже бягат и се крият

Що за баща, що за човек! Когато цяла България се радваше на успеха, на младия отбор, бащата Владо Николов, който има двама сина в тима, скептично заяви:" Всяслко чудо за три дена". Явно, под влияние на руските му ментори, които му пълнят главата антибълтарски глупости. С подценяване, омаловажаване и унижение за всеки успех на България. Но върха на моралния му срив, е решението да прати сина си, да играе в Русия, която избива невинни украинци и води война на чужда територия. Която обяви България за вражеска страна.

Има и позитивна страна. Ще измушка един куп рускини. Пък може и да изкара някой лев момчето. Нямам представа за финансовите страни на договора му.

Дълбоко във вонята. Жалко за човека.

може и на тридневна СВО да го пратя този келеш

По по предишния папа здаде преждевременно папството и понеже му изкараха снимки с униформа на хитлерюгендт. Сега ясно е че Мони отива само временно при Константин, но все пак това е отклонение в страни в сравнение да е в щатски или европейски отбори, а и училище има.

Истинските руски "мъже" са военолюбци и убийци с промити мозъци.

От УКЛА ( извинявам се не може на латиница ), Лос Анджелис, през Левски, в Новосибирск…. Няма защо да съдим никой за това. Защото не знаем много от причините, детайлите, и подробностите за едно такова решение. Но наистина на пръв поглед, нито звучи, нито изглежда добре. А закачката с тъпите военни униформи, ами руска им работа. В главите им само войници и войни.

Не са военни, а традиционни железничарски. Просто преди железниците са били военизирани като организации, и в Русия и до сега са военизирани.

В Русия всичко е военизирано. Дори децата учат военно обучение в училище. Константинов е жалко подобие на волейболна звезда. Алкохол, леки жени, промити мозъци ..

Русия е провъзгласила Република България за вражеска държава. Всеки, който ходи там, по какъвто и да е повод, плюе върху достойнството си и плюе върху родината си. Освен това Русия е изключена от всички международни турнири. Т.е. този ще блъска една замръзнала топка по салоните из сивите сибирски железничарски градчета.

Горкото момче! Все едно, да играеш за Хитлеристка Германия през Втората световна война. Толкова ли го мразят родителите му, та го изпратиха сред руските промити мозъци? Нали си имат друге 3 още, може би, така разсъждават, о, ужас!

Много, много глупав ход.

Русия е обявила България за неприятелска държава, знам че за вие еврогеювете не можете да разберете, но разликата е в няколко стотин ракети. Не знам какво си очаквал при условие, че техни войници са убивани с Български амуниции, под заповед на на Урсулите ...

В Русия винаги е имало много гейове, само че за тях е забранено да се говори.

Гонжо, мъжкарче, тези ракети се ПРОДАВАТ на НАТО, което съответно ги предава на Украйна, за да защитава суверенната си територия от уродливия агресор, окупатор, нашественик - Путлер, когото ти обожаваш и си готов да му оближеш задните части по всяко време на денонощието, без дори да си гей.

Да играеш в страна обявила България за вражеска коквото е Русия, е най-тъпото и валжувно нещо. Да участваш в реклама и пропаганда на руската агресия в Украйна, където избиват невинни уграинци- деца старци...рушат градове и села...е чиста периферия и престъпление. Стиго нш едно куку Пламен Константинов, че и Жеков. Паднахте ниско с рейтинга.

В Русия всичко е подчинено на Путин. Спортът също. Млад талант, да му служи за пропаганда на войната му в Украйна и то българин? Позор!

Да играеш в страна обявила България за вражеска коквото е Русия, е най-тъпото и малоумно нещо. Да участваш в реклама и пропаганда на руската агресия в Украйна, където избиват невинни украинци- деца старци...рушат градове и села...е чиста периверзия и престъпление. Стиго нш едно куку Пламен Константинов, че и Жеков. Паднахте ниско с рейтинга.

Такъв ли пример, ще е за младите българи? Сигурно, не. Само да не изреве, да го спасяваме...

До сега наши момчета само са "ревяли" за спасение от "демократична" Украйна

Никой не те обявявал за вражеска държава трол

Тъпо... Не виждам връзка с волейбола... Иначе нашият е пич и м пожелавам успех там и навсякъде, където иска.

Ебахти идиотите! И после - спорта си бил спорт, да не се бърка с агресията на Путин.... Руснаци, сър! Чипа им е сбъркан! Имат се за нещо повече от другите, а са просто една бензиностанция с ракети, която в момента купува бензин и ракети от чужбина.

Абе то в,Русия си е опссно да обличсш униформа. В суматохата, току виж те изпратили на Западния фронт. И поне да беше униформа на Спецназ, а то на железничар. Резил..

Трябваше и един калашников в ръцете на Мони да сложат. Ако се задържи за повече от един сезон, ща направят Мони истински Рашист - ще го научат да пие водка като смок, и да праска отзад млади рускини. Ще стане истински войник на Армията на Путлер - с фуражка, калашников и водка в ръка, и с млада рускиня под ръка (а те какви долни миндили са - ум да ти зайде). Ееех, Мони, Мони, ... гледай след края ня сезона да избягаш от тая кочина, че не те чака нищо добро там.

Завиждаш!

ще е старши лейтенант в руската армия :) Браво, кефи ме това момче, там в руския шампионат се каляват мъжете.

Абе той и Карлос Насар се беше снимал с Пеевски, пък сега се чуди какво да обяснява. Това Интернет е беля,работа. Влезеш ли веднъж с някаква,снимка, няма отърване. До дупка ще те гонят...

"Истинските"руски мъже избиват и изнасилват в Украйна жени, деца, старци. Палят и рушат...За тях не бих играл дори за всичките пари на света. И то в каква среда, на пияни малоумници и леки жени. Истинските им мъже, нали са на фронта...

Кремълски проститутки

Това е железничарска униформа ,не се панирайте !Отбора все пак е Локомотив -Новоросийск.В първия момент докато се вдене е стряскащо ,но няма проблем.Треньора е българин ,имат договор ,да тренира.Далече е ,студено е ,но това е положението.

Уха, каква благодатна тема за евроатлантиците...

По-скоро е благодатна за вас севернокорейците.

Къде попадна бе момче? Идвай си докато е време.

Защо носи руска униформа?!

Явно е в спортна рота.

Е в Новосибирск каква да носи???? Да пробва с украинска?

Да свиква с униформата, че заминава на фронта да брани честа на вожда Адолф ШУТкин.

Това да не ти е Украйна, да ги събират от улиците

Много добро решение на Симеон. Русия е велика сила във волейбола, с много победи и титли..А Новосибирск е голям град - колкото София. Развит икономически областен център, с много научни институти и отделения на руската Академия на науките. Пламен Константинов е уважаван треньор, постигмал много успехи в руското първенство.Браво на Симеон.

Явно не си пиеш редовно хапчетата. След 1990 г. отборите на Италия, Бразилия, Полша и Франция имат много по-големи и значими успехи във волейбола на Олимпийски игри + Световни първенства, отколкото отбора на СССР (пардон, забравих, че е ребрандиран на Русия). Ама чукче не чете статистика и факти, чукче чете вестник "Чук-чук" и бръщолеви тъпотии. И о какъв смях "руска Академия на науките" - в която 90% са никому-неизвестни пияници на държавна заплата. Ако ги поставиш на проектно финансиране (без държавна заплата) и се борят за всеки долар (пардон, рубла) - ще умрат от глад, даже и за водка няма да изкарат.

Всяка година Локомотив представя новите си попълнения и на церемонията им връчва фуражка на Ръководител Движение. Това не е военна униформа и традицията е още от преди войната или СВО (специалната военна операция) за путинофилите.

Позор!!!

Не си прав. За тях е гордост - след време ще разказват "Аз играх в отбор на Путин, това е голяма чест"!

Още е млад и наивен. След време ще порасне и го е срам от тази огромна морална грешка, която е извършил на младини. Да играеш в страна - военен агресор и нашественик в Европа в 21ви век. Избиваща хиляди невинни, жени деца и анексираща територии от съседни суверенни държави. А за капак и да се обличаш в руска военна униформа. Това е все едно през втората световна война, да играеш в отбор на райха и да позираш с нацистка униформа.

Или може би не съм прав- неимоверно си прост

Когато си глупав, както в случая с теб, е по-добре да си мълчиш, а не да си отвориш устата и да разсееш всякакви съмнения, че си такъв.

За какво да го е срам бе, тъпанар

Теб няма ли да те е срам, ако дядо ти е играл за отбор от нацистка Германия и е позирал с нацистка униформа. Този - с рашистка униформа, все същото е. Много ще го е срам, като порасне. Осра си кариерата. Това да ти е първия отбор - някакъв зачукан сибирски град, по време на окупация. И ти, докато удряш топката, украински деца, жени и старци да биват безмилостно избивани от оръжието на тази страна, в чиято федерация играеш и я славиш.

Недей така. Това е по съвет на Тати - Владо Николов, той е стратег. За него не е важно къде и в коя страна отива, за него е важно да играе добър волейбол, пък ако ще това да е отбора на Адолф Хитлер. Максимата на Владо Николов е ясна - "Целта оправдава средствата"! Той в случая действа на принципа - "Не ми говорете за морал и военни престъпления, за мен е важно синковеца да играе в добър отбор, ако ще това да е отбора на Северна Корея или Иран. Парите не миришат". Така, че не се учудвай - всичко това е келепир да има, а ти търсиш някакъв морал. При хора като Владо Николов не търси морал - там е важен келепира и да вървиш напред, ако ще и да играеш в отбора на нарко-дилърите (например).

Какъв българин, какъв белгиец бе? Никой не ходи да работи в Русия. Там заплатата е по-малка от българската.

млад да усети меката возия на рускините. Нито са като брадати българки, нито кобилести швабки, хеле па англичанки с глави на калкани. Кожата на рускините е като коприна. Има много хубави.

Що за снимка? Това майтап ли е?

Това е Рашия на Путлер.

Къде са жълтопаветниците да скимтят и плюят по нашето момче ? Да си жив и здрав,Симеоне! Българите сме с теб !!!

Уж волейбол отишъл да играе, а той рекламира военните престъпници. Санкции!

Това не са военни униформи келеш