Коментари - Президентът на УЕФА благодари на Боби Михайлов за "уникалната подкрепа и щедрост" | Корнер.dir.bg
Коментари
До 10-ти ноември 1989 г. много му го лигавиха на бай Тошо. После му се изредиха отгоре!
И ние благодарим на Боби за уникалните некадърност и безотговорност като шеф на БФС за последните 20 години!
Добре, че в България никой не е пистрадал от наводненията, иначе оня с чуждата баница и на нас щеше да даде.
Разпродажба!!!Компактен и мощен преносим нагревател с керамично отопление, свързва се директно към контакт в стената, много икономичен и безшумен, има таймер и дистанционно! Промоционална цена: 79 BGN. +----- https://mub.me/handy
Перукана защо не помогна при наводненията в България, а дарява пари за Словения. Ей това ФИФА и УЕФА са най-големите престъпни организации. Всички са се оплели като черва и затова ще подкрепят и държат такива като Перукан.
Перукан се отчита където трябва, защо да помага с парите на БФС в БГ, като идеята е да купува приятели навън, дето го подкрепят в разсипването на родния футбол :)
Президентът на УЕФА благодари на Боби Михайлов за "уникалната подкрепа и щедрост"
Президентът на БФС помогна в благотворителна инициатива
Обратно в новината