Ман Юнайтед гостува на Сити, за да помогне на Ливърпул

Вижте повече за трите най-интересни футболни мача от Европа в програмата на този уикенд

Обратно в новината

Коментари - Ман Юнайтед гостува на Сити, за да помогне на Ливърпул | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

5-0 за гражданите .

Едва ли Юнайтед ще бият и то, като гости. По-важното е Ливърпул да победят в оставащите им мачове до края на първенството. YNWA

Манафите ще гледат да паднат с по - малко .

Спрете да пишете жълти глупави новини. Манафите не са способни и 20 минути да ги удържат. Сити ще им набият канчетата 3:0 до полувремето и след това ще доиграят ходом мача за да спестят сили за Спортинг.

манаф си ти

Като фен на пул се надявам юнайтед да измъкнат нещо от този мач. И така категорично да се изказваш за такова дерби... Всичко може да се случи.

Гаранция Ман Юн ще паднат. Само и само да прецакат Ливърпул. Преди 3 години направиха същото за да не станат Ливърпул шампион.