Коментари - ЦСКА 1948 с европейски подвиг, обърна кипърци за нов успех | corner.dir.bg
назад

ЦСКА 1948 с европейски подвиг, обърна кипърци за нов успех

Престижен успех и минимален аванс за родния тим преди реванша

Обратно в новината

Коментари - ЦСКА 1948 с европейски подвиг, обърна кипърци за нов успех | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 5

колко ли е жалко феновете на някакъв световно неизвестен КИПЪРСКИ отбор да са 10 пъти повече от теб на домакинския ти мач АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ИЗМИСЛЕН ЧОРБАР ЧИСЛО ИЛИ ТИРЕ И ДВЕТЕ СТЕ МЕНТЕ!

Абе това кое ЦСКА е - истинското или това от Ловеч

не това е Уйефски от Кюстендил

Имаха късмет. Първото полувреме 2:7 удара, за мача 7:16 и 1:9 корнера. Втората част започнаха по-добре, но накрая пак късмет, където 2 игри с глава по чудо не бяха гол. Онези по оценка имали футболисти за 24 милиона евро. Технични са и създават опасности, но ако се натиснат има шансове. Но не може да се очаква всеки мач късмет.

На снимката, как се радват, пък публиката(на заден план) направо е в екстаз........