Коментари - Загубихме от Бразилия, Найден Найденов доволен | corner.dir.bg
назад

Загубихме от Бразилия, Найден Найденов доволен

"Доволен съм от контролата с Бразилия", това сподели пред Гонг старши треньорът на националния ни отбор по волейбол Найден Найденов от Лондон тази сутрин.

Обратно в новината

Коментари - Загубихме от Бразилия, Найден Найденов доволен | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 3

Продължение от преди: Но това с тази пожизнено избрала се федерация е пълна утопия, защото тя определено бе екзекуторът на един добре платен от някъде план за инищожаване и на това хубаво в миналото на нашия живот нещо. Яд ме е, че живея в страна-царство на нагли и безнаказани престъпници (кратка показателна справка - вижте какво кола кара и какво работи, т.е. нищо, дъщерята на собственика на отдавна фалирала фирма Сиконко и понастоящем уж държавен служител, т.е. с държавна заплата).

Почна се. Всяка загуба ще бъде "достойна" и шефовете ще са с "гордо вдигнати глави". Ами хонорара им е 300 хиляди евро, ако бяха са поддали на звездите на отбора...чао хонорарче.

Абе докога тези наши волейболисти ще си мислят, че са световна сила.И какви са тези задоволства от загубени срещи.Сега ще видите на откриването как и непретенциозния отбор на домакините ще ни обърне.